kolichki bebe comfort

  • 5 860
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
exo, njakoi znae li kade se prodavat kolichki bebe comfort v sofia!
blagodarja predvaritelno!

# 1
# 2
  • Мнения: 29
Mersi mnogo!
Az si haresah ot kataloga im za 2006 god edna kolichka Bebe Confort Buggi Vit, za kojato pishe, che e samo 4kg i se sgava na mnogo malka, no tuka na tozi site ne ja vijdami neshto ne ne moga i v neta da gi namerja... Njakoi znae li dali se prodavat i v drugi magazini!

# 3
  • Мнения: 2 723
Иди в магазина, адреса е посочен на сайта, който ти дадох, на друго място не се продават. Сигурно могат да ти достават, дори и да я намат в наличност

# 4
  • Мнения: 453
Нашата лятна е на дъщерна фирма на bebe confort- mon bebe, от Малечко за 183лв- страхотна е!

# 5
  • София
  • Мнения: 50
този модел не са го доставяли преди 1,5месец ми казаха, че няма да го вкарват.

# 6
# 7
  • Мнения: 29
ami az pisah na mail-a, koito e daden tam i eto kakvo mi otgovoriha:
Здравейте,този модел е нов и ще го получа за първи път около 15 юли. Цената е към 278 лв. mnogjko e ljatna kolichka mai, no sigurno si struva de! ste si pomislja!

# 8
  • Мнения: 2 723
bebe comfort по принцип си държат високи цени, не разбирам защо се учудваш. Аз си харесах ето  тази http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5973&lang=1  на цена 280 лева, ама ме досвидя да си купя втора скъпа количка

# 9
  • Мнения: 29
e, ne che se uchudvam, no prosto se nadjavah da sa malko po-evtini! bjah reshila, che ako e do 200lv, ste si ja kupja. ama dashterja mi e na 1,5 godini i ne znam oshte kolko ste i trjabva kolichka. imame 3kolka na quinni, a tja e ogromna i kato tragvame na njakade ni zaema zelia bagajnik, ta iskam neshto super malko, ama da ne e tolkova skapa, che hich ne mi se davat pak pari za kolichka!... makar che mnoooogo me kefi onazi, no i tazi, kojato i ti si si haresala e mnogo gotina!

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 16:18 от Kristiana

# 10
  • Мнения: 2 723
Мисля, че за дете на 1,5 години мойеш да си купиш възможно най-евтината количка, че то вече си е човек Wink

# 11
  • Мнения: 29
to i az si misleh, che kato stane na 1,5 god veche ste e seriozna rabota, ama kato prohodish na godina i 3 meseza si si oshte leko nestabilen na taja vazrast i njakaksi te marzi da si hodish sam dalgo vreme! Wink
abe kakto i da e! pomechtah si malko za taja kolichka, ama naistina, che njama smisal!

# 12
  • Мнения: 58
Която и да си купиш няма да сбъркаш. Много са добри.

Общи условия

Активация на акаунт