За Фризолак 1

  • 651
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Имам дъщеря на 2 месеца и я дохранвам с Фризолак 1 (взех и Аптамил,но не го хареса) та въпроса ми е вярно ли е че   Фризолака запича? newsm78
Благодаря предварително Hug

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 22:24 от Vivi

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
В повечето сл. - да, но не е задължително и пир вас да стане. Отвори темата "Най-често обсъждани теми" и ще намериш колкото искаш теми относно Фризолака.  Peace

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Руми се запече от НАНа,от Фризолака се оправи Peace.

# 3
  • Мнения: 3 042
Не е задължително да се запече от Фризолак. Щерката на времето само с Фризолак съм я хранила, а изобщо не се запичаше. Малкият пък се запече от Фризолака, но той и повръщаше.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 675
Не съм имала този проблем с Фризото- след като пробвах Нан и Аптамил- Валето се запече и мн. пръцкаше и пако минах на Фризо- 1 + Фризовом/заради повръщането/

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И ние не сме имали такъв проблем,а вече сме на Фризолак 2.

# 6
  • Мнения: 5 790
Никога не се е запичала от Фризолак, а започнахме от Фризо 1, минахме на Фризо 2, сега пием Фризо 3. Дори напротив - ходи си по два пъти на ден.

# 7
  • Мнения: 318
Моето бебче е на смесено хранене, като дохранвам с Фризолак. Когато му дам в повече от АМ и се запича. Когато го изходя при невъзможност да го стори сам, виждам, че изпражненията му са с по-гъста консистенция.

# 8
  • София
  • Мнения: 498
Не  сме имали подобен проблем нито с 1 нито с 2, просто при бебетата е нормално да имат запек незвисимо с кое от стандартните АМ ще се хранят. Не мисля че това има отношение с марката на АМ, по скоро са важни допълнителните храни и течност които се приемат, движението също.
Поне аз така съм забелязала.

# 9
  • Мнения: 231
Благодаря много на всички  bouquet
сега вече съм по-спокойна Laughing

# 10
  • Мнения: 1 237
Аз също давах Фризолак,в началото се запичаше и го смесвах с Фризовом,но после се оправи и нямаше никакви проблеми.

# 11
  • Мнения: 3 356
Ние бяхме на Фризолак 1 и се запече,но и имаше зверски колики.След това смесвах с Фризовом,но ефектът не беше кой знае какъв.Минахме на Омнео 1 ,но нещата не се подобриха много,само коликите поотихнаха.Накрая с Дуфалаг оправихме нещата-след една серия започна  да си върши работата редовно.А  след захранването вече нямаме никакви проблеми.

# 12
  • Мнения: 742
нас ни запече пили сме и дуфалак и после минахме на нан и нямахме проблено с акото но се появиха други..... #Cussing out

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Аз от 5 месеца дохранвам с Фризолак1,много съм доволна,наддаваме добре, не се запича,а и си го обича малката.

# 14
  • Мнения: 983
ДА-нас ни запече много яко и се наложи до 5м. да давам Фризовом. От него си акаше нормално. И след като започна да яде повече различни храни преминах на Фризолак без да се запече.

Общи условия

Активация на акаунт