ЧСОУ"Рьорих"-отзиви?

  • 4 705
  • 12
  •   1
Отговори
  • гр. София
  • Мнения: 69
Може ли някой да ми помогне с информация за това училище? Освен официалния сайт др. не мога да намеря Shocked. Добра ли е подготовката им  по чуждите езици и осн. предмети, каква е реализацията на учениците след 7-ми кл.? Защо не ги намирам в никакви класации? Благодаря предварително!

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
...и отговори не си получила още newsm78
какъв е сайтът? Нищо не знам относно това у-ще Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 294
http://rschool.hit.bg/

Ето го......струваше ми се, че съм чела нещо за него в дира......обаче търсачката нещо не работи и не мога да поровя Rolling Eyes

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 69
Единствено сайта намерих, но никаква др. информация. Съществува от  1999г. Малко е. Но все пак тр. да има завършили, нали? Мисля, че е от добрите частни. Просто ми стана чудно, че нищо не намирам....

# 4
  • софия
  • Мнения: 4 974
Чудиш се дали да запишеш детето си там ли?

# 5
  • софия
  • Мнения: 4 974
ох,извинявай -проблем с компа,след малко ще се включа въпреки че незнам доколко ще ти е от полза моята информация....

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 69
Да.Държа на повече часове английски. Видях базата, но това не е на-важното. Не си правят никаква реклама Shocked

# 7
  • софия
  • Мнения: 4 974
 а как им изглежда базата  newsm78,питам те защото аз ги познавам от преди да се преместят в тази сграда и тогава си разработвах дипломната работа,която изцяло акцентира върху вутршният дизаин на училищата-в частност Риорих(знам че не се пише така ама не знам къде ми е ер-малък на фонетичната ).Направих им цялостен проекто дизайн на интериор и стенописи,класни стаи,обзавеждане-та ми е интересно дали в последствие са реализирали поне нещо,така де да има и аз със какво да се фукам......Не сме се срещали повече поради простата причина че ме завладя ритума-семейство,работа ит.н.
 
 Що се отнася до обучението им -на ниво е.директорката е много готина.Наистина обръщат внимание на детето в детайли,Подържат постоянен контакт с родителите,имат много извън класни форми на обучение,а пък за процеса общуване учител -ученик няма да ти говоря че ще трябва много пари да им искам за реклама Mr. Green.Наистина са добри.Познавам ги почти всички от близо-все пак прекарах доста време така да се каже в кухнята на училището.Не мога да ти цитирам имена защото беше отдаавна пък и да си призная не съм и обърнала внимание кой как се казва.Но само докато ги наблюдавах ми беше кеф на душата.
 един съвет-отиди откито да разговаряш с директорката,даже не толкова за системата им ами ей така да си кажеш всичко както го мислиш и какво искаш да знаеш,да ти даде профили на учителите и т.н....
 Учениците са печелили много награди,училището редовно участва в различни конкурси и програми на европейския съюз.Наистина са ниво.Отиди даже ако щеш само да се разходиш по коридорите и ще видиш всички грамоти и награди по стените.Сложени са там за да напомнят на децата че могат и че като искат печелят.
 за съжаление повече не мога да ти кажа.знам че наистина отделят внимание на децата-това поне го видях с очите си...
успех в търсенето.....

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 69
Благодаря ти! Впечатленията ми са подобни-та дори и от половин час беседване. Разговарях с мениджърката, к. е много симпатична и търпелива  Laughing жена.
В настоящия момент у-щето се помещава в две сгради. Аз видях тази на големите-след седми кл. Огледах стаите, к. са малки и не видях някакви особени интериорни решения. Но при големите не е толкова важно да е шарено, докато на малките тр. да им е уютно и пъстро/ така си представям. Др. сграда нямаше кой да ни я отвори, т.к. малките са завършили годината и й предстои ремонт.

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 69
Никой ли нищо не е чувал за това у-ще?Тази година завършват първите им седмокласници. Не може никой нищо да не е чувал newsm12

# 10
  • София
  • Мнения: 747
На наши познати детето учи там- те са възхитени от учителите, отношението и обучението, а аз пък от тяхното дете Grinning

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 69
А колко е голямо? Т.е. дали някакси са му проверили знанията- гонят ме страхове заради лошата слава на някои "реномирани" частни у-ща, в които нивото на учениците се разбира едва на изпитите след 7 кл. Благодаря в аванс!
P.S: Аз пък си харесах твоя сладур за зет. Но сигурно трудно ще се вредиме... smile3525

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
На наши познати детето учи там- те са възхитени от учителите, отношението и обучението, а аз пък от тяхното дете Grinning

разкажи повече когато имаш време.

Общи условия

Активация на акаунт