Помогнете!Родилни петна по лицето!

  • 1 747
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте момичета! Heart Eyes
Докато бях бременна по лицето ми се появиха тъмни ,кафяви петна  #Cussing outоколо очите и носа.И до ден днешен няма изчезване.  Sick

По какъв начин мога да ги премахна? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 88
има един крем "АХРОМИН" , мисля че е български  , от много приятелки знам че има ефект.

# 2
  • София
  • Мнения: 38 419
Май само с пилинг!

# 3
  • Мнения: 2 936
разпитай по козметичните салони-има процедура която ги премахва на 100 процента  Peace

# 4
  • Мнения: 6 617
Боже голяма гадост и аз имам ,но ми казаха ,че изчезвали от самосебе си след раждането. Cry

# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
и аз имам.Козмети4ката каза ,4е много трудно ще из4езне.С кремове не става Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 164
Ина, същата съм и аз Confused И моите петна са на същите места. Имай предвид, обаче, че лятото не е най-подходящият сезон да ги третираш. Аз смятам през есента да отида на добър дерматолог и тогава да решим на какви процедури да се подложа и каква козметика да ползвам.

# 7
  • Мнения: 8 917
разпитай по козметичните салони-има процедура която ги премахва на 100 процента  Peace
Това дава резултат, а може и да си помогнеш с маски включващи лимон+краставица Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
Ох, и аз имам едно огромно на челото. Добре, че не е много забележимо, но все пак си личи. Мажа се от месец и нещо с един избелващ на Ла Рош, но засега си е все там. Много гадно, и аз искам да се отърва от тези петна, дано се махне. Мисля да пробвам и с чист лимонов сок  Confused

# 9
  • Мнения: 1 006
Ина, и аз имам!!!
Аз не можах да се стръпя да чакам до есента и си купих Ахромин, но при мен въобще няма ефект, даже си мисля, че засили някои от петната! Имам едни точно под носа и сега стават все по-кафяви - като мустаци #2gunfire #2gunfire
Но, сега смятам да ичкама есента и да се заема по-сериозно, защото по цял ден съм по улиците и няма как де се скрия от слънцето?!

Ако намериш ефикасен метод, свиркай и на мен!

ПС. Навремето майка ми, след като роди брат ми и сестра ми, си слагаше счукан магданоз по лицето. Ама само това си спомням - ще взема да я питам имало ли е ефект? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт