Бебето на Анджелина Джоли и Брад Пит е акселератче

  • 5 197
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
Аз ли съм единствената, която вижда зъбче на това малко двуседмично Джоли-Питче или ми се привижда?  Crazy

# 1
  • Мнения: 9 894
привижда ти се  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 10 982
Къде видя зъбче? Shocked

# 3
  • Мнения: 46 430
Нормално си е Simple Smile
На Брад Пит причлича, според мен  newsm78

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152


И аз мисля, че ти се привижда newsm78
А бебето е много красиво Flutter

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Ама как се обичат...
Езикът на тялото... Как го гледа Анджелина, а Брад просто го изпива с поглед детето, явно доста е искал дете човекът....
Да са живи и здрави и много щастливи и дай боже всекиму...

# 6
  • Мнения: 2 529
По принцип има случаи на деца, които се раждат със зъбче, това не е нещо невиждано в медицинската практика.
Това бебенце е прелестно! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 515
Според мен има устните на майка си а това дето се вижда май е венеца newsm78. Много са сладки всички.

И ние така изглеждахме когато се прибрахме от родилният дом. Таткото гледа щерката, аз гледам ту нея-ту таткото...

# 8
  • Мнения: 46 430
Ама как се обичат...
Езикът на тялото... Как го гледа Анджелина, а Брад просто го изпива с поглед детето, явно доста е искал дете човекът....

Абе това е работа на фотографите, поза, поглед, пък и нали са артисти  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 393
Набързо увеличих снимката на фотошоп (извинявам се за лошата резолюция, но тъй като снимката е от интернет, няма как да е по- ясна).
Е как да няма зъбче, я погледнете пак. Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 6 242
Наскоро наша позната разказваше (пфу, как не мога да се сетя коя беше), че самата тя се е родила със зъбче, даже са ходили от време на време на зъболекар да й го запиляват, за да не "драска" майка си като суче.

А за снимката - мисля, че не. Синът ми имаше такава снимка (на 6 м.) -още без зъби, а от слюнката и светлината на снимката е сякаш има зъбче.

П.П. Наистина изглеждат много щастливи.

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
Ама как се обичат...
Езикът на тялото... Как го гледа Анджелина, а Брад просто го изпива с поглед детето, явно доста е искал дете човекът....

Абе това е работа на фотографите, поза, поглед, пък и нали са артисти  Mr. Green
Никол, душичка, реалист, както винаги. Остави ме да си помечтая и да им се порадвам Simple Smile
  bouquet за тебе Simple Smile

# 12
  • Мнения: 779
Бебчето е прелестно, да им е жива и здрава малката сладурка.
И на мен ми се привижда зъбче, но е от снимката, в смисъл ,че само така изглежда.

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От снимката е- венец или слюнка.

# 14
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Изглежда, че има зъбче, ама това зъбче много в средата стои. Някак неестествено. Сигурно се е получило от светлината или от печата или кой знае от какво. Едва ли има зъбче, щяхме вече да сме го прочели някъде, все пак си е нещо необичайно, а?

Общи условия

Активация на акаунт