Помощ за избор на АМ

  • 1 847
  • 18
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Малката е на 3,5 мес.започнахме със Омнео(по съвет на педито),но не искаше да го пие и минахме на Аптамил 1,което мн.и хареса отначало ,но сега пак започна да се мръщи пие по 60-70 гр. изхожда се през 3-4дни и коликите се върнаха с пълна сила.Кажете ми кое ам да избера?Чудя се дали да не взема Милумил1 за да не минаваме пак на друга марка или Фризовом-но тои пък нали е за повръщането, което при нас липсва и вече не знам к'во да правя.Дайте съвет.

п.п Забравих да ви питам и за Селия Девелоп,някои ползва ли го?И ако е добро,къде мога да го намеря в Пловдив?
  bouquet    bouquet    bouquet

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ние от Аптамила също имахме колики. Според мен да минеш на Милумил както си и мислиш или само на Нутрилон/ние сме с него и е върха/. По-сладко е млекцето/Милумила/ и сигурно ще й хареса.  Peace
Няма смисъл да минаваш на Фризовом щом няма повръщане. Него го изключи въобще.
за Селията нямам мнение - не съм го ползвала.  Laughing

# 2
  • Мнения: 8 917
Гери беше на НАН - ХипоАлергенното.  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Селията е хубаво мляко, аз давам Селия 3, но мисля, че Милумил е по-добро. Peace

# 4
  • Мнения: 733
Омнеото е гадно на вкус и ако нямате проблеми с коремчето по-добре мини само на Нутрилон. Като направиш млякото сложи в шишето 4-5 капки Сабсимплекс /ние поне така бяхме/ за да се махнат балончетата и давай така. Нямаме и помен от колики, макар за мен коликите да са си до дете. Ние сме си на Нутрилон и съм много доволна, по вкусно е от Омнеото. Ако искаш може да правиш Нутрилон+Нутрилон Омнео в едно шишенце и така постепено да махнеш Омнеото. Няма проблеми да ги смесваш двете млека. Така бебо ще яде вкусно мляко, а не гадното Омнео.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Ок момичета,много благодаря, страхотни сте Hugнаи вероятно ще минем на нутрилон

# 6
  • Мнения: 733
Аз не съм пробвала други млека, но съм много доволна от Нутрилона  Peace. Все пак има пребиотици в себе си и не е гадно на вкус  Wink. Ако малчо сам не реши да си го смени няма да му го сменям ама хич даже

# 7
  • Мнения: 391
Омнео е добро мляко ,но след като не го харесва  ,предложи й Милумил ,което  злоядите деца харесват.

# 8
  • Мнения: 35
Aptamila е много хубаво мляко. Аз давам AptamilAR против запичане и съм много доволна. То може да се дава до 1 година. Joy

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:45 от Vivi

# 9
Ами, лечебната Хумана е най-доброто според мен.

# 10
  • Мнения: 4 362
Ние сме на Нутрилон,доволна съм наддава нормално и и харесва Peace

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Селия Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Купих нутрилон,но вече 4 ден никакъв резултат,смесвах го и с омнео пак нищо  Cryне иска и да го пие незнам вече Tiredмаи ще се наложи пак микроклист,но още малко ще почакам
правих масажи на коремчето,тя пък взе че заспа след това даже в 9 отказа категорично АМ.
Казах на педката,тя ми вика "ами то е нормално като минат на АМ да се получи запек"и нищо за сменяне на млякото.Ох маи стана мн.объркано ама... newsm78

# 13
  • Мнения: 733
Наистина при минаване на АМ или при смяна на АМ може да се получи запек и нащо педи ни предупреди. Аз правх слабо чайче лайка ако Гого не е акал 2 дена и нямаше проблем, после си се оправи сам, за около 5 дена някъде. А мисля, че не е много хубаво да смехяш АМ освен ако няма основателна причина. Давай и повече водичка на бебчо. Моя като не е акал и не иска да папка, ми то му е тежко на стомахчето горкото. Пробвай с чайче, даже това на Хип за колики има лайка може и от него да дадеш на бебчо. Дано скоро се оправите   bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 18
по никакъв начин не мога да я накарам да пие вода,въобще не иска ,само като усети че е вода и започва едно плюене,мръщане...... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт