течение при малко момиченце

  • 898
  • 4
  •   1
Отговори
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Здравейте,мами! Моят въпрос е такъв - дъщеричката на приятеля ми винаги е с зачервено дупе, защото майка й не я мие редовно и ми се струва, че има някакво прозрачно течение. Не е нормално, нали? Как да й кажа да я заведе на лекар?! Тя е ужас! Sick Като дойде детенце за 2-3 дни пооправяме положението, ама не е работа това. Много се дразня от това безхаберие! Какви родители има- живи да оплачеш дечицата.

# 1
  • Мнения: 46 510
Колко е голяма? С памперс ли е? Какво означава не я мие редовно? newsm78

# 2
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Не е с памперс. На 4 годинки е и ходи на градинка. Ами вечер не и мие дупето, а направо в леглото. Детето си казва, защото при нас всяка вечер се къпем преди да си легнем и тя е много щастлива. Като кажа, че е време за лягане се съблича и търчи в банята. Това е проблема. Искам да я заведа на лекар, но не знам при какъв точно.а и трябва да е през уикенда, защото тогава детето е при нас. Майка и е много несериозна, а и там отношенията са малко сложни! Crazy

# 3
  • Мнения: 59
Ако още не е късно, заведи я на детски гинеколог. Ако си от Варна мога да ти кажа къде, тъй като наскоро ми попадна инфо за такъв специалист

# 4
  • Мнения: 2 732
Пуснете и изследвания на урина

Общи условия

Активация на акаунт