Фатално ли е "против бръчки" на 27 г.?

  • 1 720
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46 436
Пратих мъжа ми да пазарува и му казах да ми вземе околоочен контур, какъвто и да е на "Лореал", само да не е против бръчки и той се върна точно с против бръчки  #Crazy

Да го ползвам ли? Помня, че имаше такава тема и пишеше, че не трябва, но не мога да я намеря, за да видя какво ще стане (новата Търсачка не ме обича нещо Rolling Eyes), а не ми се хвърлят тия пари на вятъра  Confused

# 1
  • Мнения: 1 866
Ами аз знам, че след 25 години трябва да се започне с кремовете, които са за предпазване от бъдещи бръчки така да се каже. Сега съм на 30 и от няколко години ползвам такива. Не баш за бръчки като на 50 години но такива дето пише, че са превантивни. Не съм много наясно с околоочните контури и още по-малко на Лореал, но мисля, че не е фатално да ползваш такъв. (Всъщност си мислех, че всички околоочни са против бръчки newsm78)

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
За фатално, не е,но може да ти е твърде силен и да ти подпухнат очите примерно.Пробвай и виж как ще ти се отрази,или виж дали можеш да го замениш в магазина за друг крем.

# 3
  • Мнения: 2 936
какъв е крема,по-точно за каква възраст го дават  newsm78,ако е за твоите години -няма проблем.не трябва да се притесняваш  Peace по-добре е да започнеш да използваш крем против бръчки преди те да са се появили.

# 4
  • Мнения: 5 577
Не се прави, ставаш на 28 след още малко дни.

# 5
  • Мнения: 46 436
На кутията не пише за каква възраст, а е от Метро, няма да стане да го върна, май ще си го ползвам  Tired

МърГулке, недей така де, имам още почти 4 месеца  Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
Мажи смело, на L'oreal не са толкова силни кремовете. Бях на 19 години и ми се бяха привидели някакви бръчки под очите  #Crazy ,тогава си купих точно на L'oreal околоочен против бръчки. Нищо ми нямаше после, нито сега. След това чак на 25 започнах да ползвам редовно околоочен.

# 7
  • Мнения: 46 436
Мажи смело, на L'oreal не са толкова силни кремовете. Бях на 19 години и ми се бяха привидели някакви бръчки под очите  #Crazy ,тогава си купих точно на L'oreal околоочен против бръчки. Нищо ми нямаше после, нито сега. След това чак на 25 започнах да ползвам редовно околоочен.

Ти имаш ли да ми казваш нещо  Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Не мисля, че е фатално, напротив, ползвай го превантивно.

# 9
  • Мнения: 2 039
Като го намажеш няколко пъти,сама ще разбереш дали ти понася Peace   bouquet

# 10
  • Мнения: 6 390
няма нищо фатално  Wink мажи се спокойно  Flutter
Рано или късно и с този крем се почва... при тебе рано  Mr. Green Wink

# 11
  • Мнения: 27 524
Доколкото знам Лореал нямат крем за очи, дето да не е против бръчки. Доста съм търсила и не съм намирала. Не е фатално, разбира се, около очите първи тръгват бръчиците, така че ти е време. Зависи и кой крем ти е взел, де. От коя серия е, как се казва?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Най-лекият околоочен гел-крем на Лореал си остава Хидрафреш-а. Wink
Пратих мъжа ми да пазарува и му казах да ми вземе околоочен контур, какъвто и да е на "Лореал", само да не е против бръчки и той се върна точно с против бръчки  #Crazy
Ей, тва не доумявам?! #Crazy
Как мъж ще ми купува и избира крем? #2gunfire
Че на мен това ми е радостта Hug! Да ходя, да разглеждам, да избирам, да сравнявам и да купувам! Hug
Мен това ми е най-голямата радост около крема- покупката. Мазането е ясно!
Чесно, Никол не те разбирам! Wink

# 13
  • Мнения: 1 934
Мажи се спокоино не мисля че ще ти навреди единствено може да ти помодне.

# 14
  • Мнения: 3 223
И аз съм чувала, че на Лореал не са много силни кремовете, така че спокойно. Както са ти казали другите, най-много да подпухнеш от него.

Общи условия

Активация на акаунт