Джейд беше права!

  • 434
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
......... или "Имам си жабче-пиявичка". Да, така стоят нещата при нас от около 2 седмици. Преследва ме като империалист из цялата къща и през половин час иска да суче. Голяма лепка е станал! А в същото време не си намали приема на твърда храна, гадинката.  Heart Eyes Как ли го прави?! Аз гледам да отклонявам набезите с вода или нещо за гризкане. Приема ги с охота и след това пак "Дай!". Мога да се измъкна, само ако не съм му пред очите. Но пък започва да тормози баба си, а тя няма желание да релактира на тази достойна възраст.  Joy
По всичко личи, че хлапето не мисли за отбиване, аз - също. Изглежда и ние ще сме в онази паралелка със сучещите първолаци.  bowuu  hahaha

# 1
  • Мнения: 535

По всичко личи, че хлапето не мисли за отбиване, аз - също. Изглежда и ние ще сме в онази паралелка със сучещите първолаци.  bowuu  hahaha

 Joy  hahaha Дано и ние да сме така на годинка, засега само като ме види и започва Ам-Ам-Ам.... вече няма мама, тя мама нищо друго няма освен ам-ам... Дано да е така и за напред  Flutter Hug

# 2
  • Мнения: 8 459
Списъкът за паралелката е готов вече.Вписвам и Павката!
Ние не сме на половин час,но не мога да си обясня,как обядва сериозно,след половин час ни вижда да ядем и и давам в устата сиренце-около 20-30 грама,малко по малко и след още половин час суче.Каква е тая работа?При тия мижави 9 кила и 300 грама?

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дай Боже всекиму такова кърмене!
Пишете ме и мен в паралелката, нищо че сме малки, ще в стигнем! А като гледам на кг може и да ви минем, сега сме 9200, а сме на 7 месеца Embarassed

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
 Laughing Като видях заглавието на темата и вече знаех за какво съм била права Hug

Кротяса ли вече? На ти сега пиявица... ама да не писнеш другия месец "Помощ, не ме оставя да дишам". Защото честно казано на мен ми е минавало през ума да пусна такава тема  Embarassed

Много целувки и прегрътки на сладкото жабоче  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 3 550
Лелеееееее, и по-зле ли ще става?  hahaha
Аз от другия месец ще трябва лека-полека да се връщам на работа  Sad. Засега ще е на половин работен ден. Баба му от сега се е сащисала какво ще го прави. Казва: "С всичко друго мога да се справя, само с това - не!" А дядото отговаря: "Аааа, не знам! Оправяй се!"  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 4 242
Joy Браво! Най-после "спокойствие"! hahaha
Хайде сега дишай дълбоко и нацелувай жабенцето Heart Eyes
Ние сме така, особено в дните покрай нов зъб.

Общи условия

Активация на акаунт