цензура?

  • 1 528
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 300
Абе хора, къде ми изчезна темата "Ужас! Бременната донорка"?
Не само във форума я няма, ами и в Търсене не излиза...

# 1
  • Мнения: 547
Имаше съобщение,че темата ще бъде затворена и изтрита,тъй като е тежка като емоция

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Да, аз я заключих и изтрих.
Имаше мнения от потребители, че темата е неподходяща, затова я заключих, а  до следобеда седеше темата , ако някой държи да не бъде изтривана, но никой не прояви такова желание, затова я изтрих

# 3
  • Мнения: 7 716
Темата не беше подходяща за този форум.

# 4
  • Мнения: 300
а за кой форум беше подходяща? Аз също се чудих, когато я пусках, но тук нали е рискова бременност, та затова...
Сега обаче заедно с изтриването ми изчезна името на момичето, което е било с нея в стая и пишеше тук, а пък искам да си го припомня Sick

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 204
да тук е форум за рискова бременност и момичета, които опитват да забременеят или да запазят така желаната бременност имат нужда от подкрепа и от спокойствие. Лично аз като прочетох темата усетих как ме хваща шаниката, а нямам нужда от това.
Видях,ч е и другите потребители са изпитали подобни на мен чувства.
Не става въпрос, че трябва да избягваме реалността и да живеем в измислен свят, където няма такива проблеми, а по-скоро става въпрос да се опитваме да ги избегнем.
Както и не става въпрос за цензура разбира се, защото повечето потребители искаха да се изтрие темата и аз като модератор имах това право.

# 6
  • Мнения: 7 716
Форумът е за рискова бременност, а не за болести. В случая се касаеше за заболяване, която няма нищо общо с бременността. Имало е да става. По всяка вероятност е аневризма. Това е характерно за млади хода.
И точно защото форумът е за рискова бременност не смятам, че трябва повече да се плашат бъдещите майки. И без това им е толкова свито на душичките.
Има си медицински форуми, който има интерес,  да чете и пише там.

# 7
  • Мнения: 1 419
Не мисля, че майска толкова съжелява за темата, колкото за контакта на момичето Wink

# 8
  • Мнения: 7 716
Ами контакта с момичето също е нездрав интерес.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 272
Според мен също мястото на темата тук беше крайно неподходящо Naughty Няма смисъл да се всява излишен страх сред момичетата тук. Имаме си достатъчно страхове и без това. Виж, в Клюкарника, темата щеше да пожъне невероятен успех!

# 10
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Според мен, момичета, това беше реверанс към майката и детенцето, защото майката дари живот на трима - собственото си детенце и на двете жени. Трагично е, но пък има и нещо хубаво.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Конкретната тема не съм я чела и съответно не мога да дам мнение дали е била подходяща за този форум или не. Но не одобрявам триенето на теми. Заключването и местенето да, но не и изтриването. Има една приказка "Написаното остава" /което обаче във форумите не винаги въжи/. Нека всеки си прави "сметка" преди да пише и ако "сгафи", обиди, засегне или уплаши някой да си носи последствията.

# 12
  • Мнения: 920
Темата беше изключително ценна именно заради разказа на момичето. Я вижте в Дира какви коментари има какви мнения се вихрят.

# 13
  • Мнения: 1 320
къде в дира? в "проблемно забременяване" на дира няма и думичка.
Ох, ама хич вече не разбирам-тоя форум някаква слава от сорта на "хайде на скандалите" ли има, че все тук такива постинги се пишат?
подкрепям мненията на момичетата, че нямаме нужда от допълнителни черни емоции.
съжалявам за починалата жена.

# 14
  • Мнения: 3 376
Ами контакта с момичето също е нездрав интерес.

Може и да е, но си е нейно право да проявява нездрави интереси Simple Smile За съжаление и аз не мога да се сетя за името на момичето. Дано тя да прочете тук темата и да ти се обади.

Общи условия

Активация на акаунт