Victoria's Secret

  • 1 764
  • 23
  •   1
Отговори
Zdraveite!Niakoi znae li kade ima magazin na Victoria's Secret v Bg?
Blagodaria predvaritelno   newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Никъде Sad

# 2
# 3
  • Мнения: 1 313
да, и пак не е  сигурно. Аз си поръчахкаталог преди 1 година и още не е дошъл

# 4
  • Мнения: 198
Няма магазин в България. Можеш да разгледаш какво предлагат в сайта им и да си поръчаш. Трябва да си им супер яка фенка,защото се заплаща много скъпо- доставката+ митото+разни други разходи ти оскъпяват един сутиен с около 80-100лв.  bouquet

# 5
  • Мнения: 67
 мисля че имат магазин в Атина...ей къде е

# 6
  • Мнения: 739
ако поръчката е до 50$ не се плаща ДДС и др. такси, носят го до адреса, а не се взима от митницата на летището.
НО като цяло не е нищо особно, за тези пари тук може да се купи също красиво и качествено бельо.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
мисля че имат магазин в Атина...ей къде е

Това е добра идея  newsm10, хем се разхождаш, хем си имаш нови гащи Laughing

# 8
  • Мнения: 5 647
ако поръчката е до 50$ не се плаща ДДС и др. такси, носят го до адреса, а не се взима от митницата на летището.
НО като цяло не е нищо особно, за тези пари тук може да се купи също красиво и качествено бельо.


Така е. А и едва ли си заслужава да си вземеш нещо за по-малко от 50USD, след като транспорта ще ти е поне двойно. И в двата случая офертата е куца.

# 9
  • Мнения: 4 371
Само в Щатите имат магазин.
Тази тема е н-та на брой за ВС Peace

# 10
Много ми харесвам като изпулнение  newsm51 Благодаря на всички за информацията,в България кой ли ще отвори такъв магазин

# 11
  • Мнения: 45
Никой няма да отвори за сега.нямат интерес за международните пазари въобще,само за САЩ и Канада.За огромно наше съжаление.Има един нелегален магазин в Атина,но със стари колекции и много надути цени и има само бельо и невероятните им мазила за тяло.

# 12
  • Мнения: 4 371
Аз имам душ гел, лосион и спрей за тяло, ама нещо не съм много доволна. Изсушават ми кожата повече, от колкото ако не се намажа с нищо newsm78

# 13
  • Мнения: 7 837
Козметиката им не е нещо особено. Трябва да си много силно привързан към марката, за да си я купуваш.

# 14
  • Мнения: 4 629
На мен пък лосионоте и душ геловете много ми харесват. Доволна съм още от ФДТ и гланцовете за устни

Общи условия

Активация на акаунт