Пелети?

  • 8 945
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Някой знае ли как се правят? newsm78Много ги обичаме и се питам дали стават в домашни условия Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 313
продават за пържене, ти искаш съвсем сама ли да ги правиш?

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ако става дума за едни мрежести мазни неща - продават полуфабрикат. Само пържиш и готово. Преди 10-15 г. като ги измислиха продаваха и насипно, най-различни форми. Голям хит Simple Smile) Огледай се по суперите, мяркала съм ги при карамелизирани ядки, крокан за торти....

# 3
  • Мнения: 174
Ако става дума за едни мрежести мазни неща - продават полуфабрикат. Само пържиш и готово. Преди 10-15 г. като ги измислиха продаваха и насипно, най-различни форми. Голям хит Simple Smile) Огледай се по суперите, мяркала съм ги при карамелизирани ядки, крокан за торти....
Страхотно, ще има много доволни Peace

# 4
  • Мнения: 146
о и аз искам да разбера как се получават???/

# 5
  • Мнения: 972
Тази седмица ходих до новия магазин Пикадили, там продаваха полуфабрикати.
Станаха много хубави - по-добри от готовите.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
Продават ги готови в супермаркетите. Напоследък много често ги виждам.
Преди ги харесвах много. Купувах си и си ги пържехме. Имам спомен че се купуваха от рибни магазини само (или най-често) newsm78

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В Метро съм виждала полу фабрикати в различни форми.

# 8
  • Мнения: 293
  chef  chefНевероятни са ,а и детето ги харесва.Често ги купувам!!!!  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 286
Наистина ги има полуфабрикати.Много са хубави за пред телевизора ,а и за неочаквани гости.Стават за секунди!

# 10
  • Мнения: 174
Помня като бях малко много ги купувахме, и е чудесна новина, че още ги има Party Още утре се засилвам да взема Mr. Green

# 11
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
а аз не мога да намеря никъде. търся ги от около 2 години.
някой да каже в кои магазини има и колко манги са  bowuu

# 12
  • Мнения: 972
Solley аз ги купих съвсем на скоро в магазин Пикадили в новия търговски център Сити център София (до НДК). Цената е 85 ст.

# 13
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
мерси wel, но живея и работя в Дружба, та за едни пелети до НДК....  newsm78
виж в Метро ходя понякога, та може дапоогледам там (досега не се бях сетила)

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Имам спомен че се купуваха от рибни магазини само (или най-често) newsm78

Точно така си беше.
Дори в единия рибарски имаше огромна тава с мазнина,в която ги пържеха, и се нареждахме една сюрия дечурлига да зяпаме как разцъфват.

Общи условия

Активация на акаунт