Замразявате ли храна от кухнята?

  • 2 071
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 395
Налага се поне 2 дена да давам само лечебна каша. Може ли да замразявам храната от детската кухня и след като се оправим да я дам? Няма ли опасност особено кремчетата да се развалят?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не взимам храна от кухня, но не може да я замразяваш  Stop

# 2
  • Мнения: 49
По-добре спри да вземаш тези дни и си запази купоните за по-нататък. Не бих замразявала храната от кухнята.

# 3
  • Мнения: 4 053
да,замразявам я Wink

# 4
  • Мнения: 395
Не ми е за купоните, но Алекс много харесва кухнята и затова ми се иска да я съхраня.

# 5
  • Мнения: 3 042
Никога не съм замразявала приготвена храна било то от кухнята или домашна. Без проблем си давам храната от предният ден на следващият. А и на по-следващият съм давала , но не в топлото време.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Съхрни си я в хладилник  Peace
Ти като готвиш в къщи за вас замразяваш ли храната, ако не сте я консумирали на същия ден ?

Може поне 3 дни да си стои в хладилника и нищо да и няма, не се вманиачавайте чак толкоз  Stop

# 7
  • Мнения: 1 237
Аз също бих те посъветвала да я прибереш в хладилника,за 1-2 дни нищо няма да й стане.

# 8
  • Мнения: 4 392
Не бих я замразила.И аз съм за хладилника.

# 9
  • Мнения: 2 936
Не бих замразявала храната от кухнята.
Naughty не ти препоръчвам

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В кухнята ми казаха,че каквото не е взето до 12,45ч ХЕИ ги задължава да го изхвърлят.Сигурно има защо.В хладилник я държа най-много 1 ден и после я давам на кучето.Не бих я замръзявала и не бих я давала след няколко дни

# 11
  • Мнения: 742
аз също ще ти препоръчам хладилника но не повече от1-2 дена Peace

# 12
  • Мнения: 516
Не я замразявай. Аз когато трябва да я съхраня я стоплям, слагам я в буркан затварям го хубаво и обръщам да дръпне капачката. Така може да стои 5-6 дена без никакъв проблем в хладилника  Naughty ноо виж кремчетата няма как, по добре не ги давай.

# 13
  • Мнения: 344
Няма никакъв проблем да я замразяваш. Храната се запазва такава, каквато си я сложила.

# 14
  • Мнения: 27 524
Няма никакъв проблем да я замразяваш. Храната се запазва такава, каквато си я сложила.

Да, но след размразяването не е съвсем така  Confused

Общи условия

Активация на акаунт