Моята рожбичка вече е АНГЕЛЧЕ

  • 9 938
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Вчера си отиде детенцето ми... Ясенчо
Родих близначета момченца - Явор и Ясен на 16.05., писала съм подробно в близнашкия форум...
Но няма да се предам, на пук на всичко лошо няма да се дам и ще се боря...
Винаги ще бъде част от мен, от сърцето ми...
Това е нещо, за което не можеш да бъдеш подготвен, времето ще ни излекува физически, но част от мен си отиде с него - завинаги...
Това, което не те убива, те прави по-силен...сигурно е така - не знам...
Живейте за мига!!!

# 1
  • Мнения: 1 409
Миличка,толкова съжалявам.
Ужасно е ,но бъди силна заради дургото си детенце.
Прегръщам те Hug

# 2
  • Мнения: 2 116
Много съжалявам, за случилото се!  Tired Бъди много силна, за да помогнеш на другото си дете!  Heart Eyes Моя приятелка преживя същото преди 4год. и много добре те разбирам! Желая ти успех!   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 091
 Hug не знам какво да кажа!  Cry

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам за загубата, но нагушкай Явор и съм сигурна, че той ще ти даде нужната сила да продължиш напред, а малкото ангелче ще бди над вас

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
Миличка,трябва да си силна,бъди благодарна,че имаш Явор.Може би така е било писано да живее едното благодарение на братчето му .Аз ще се помоля за душичката му.Ати целуни бебчо от нас,и бди над него.Прегръщам те силно  Hug

# 6
  • Мнения: 1 210
 Hug Прегърни силно Явор и му се радвай.
Друго просто не мога да кажа.

# 7
  • Мнения: 7 107
punita, дано Ясен да бъде ангелчето на мъничкото си братче. Дано Явор има шанса да бъде с мама и тати. Дано.   Hug

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Искрено ти съчуствам,преживяла съм го и знам как боли!Моля се,дано има място където да са по щастливи.Нито ще забравиш,нито ще спреш да мислиш за него но с времето болката е  по малка.
Бъди силна,нищо друго не помага!

# 9
# 10
  • Мнения: 1 008
 Cryискрено съжалявам! бъди много силна! Hug

# 11
  • Мнения: 3 166
Нямам думи... Толкова е страшно! Господ да бди над малката душичка! Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 181
Боже, какви хубави имена си им избрала ... за близнаци ... и каква трагедия. Дано почива в мир малката душичка.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Миличката.
Мир на душата на детенце. Много съчувствам. Моят татко е Явор и е много борбена и упорита личност-пожелавам ти твоят Явор да те радва и такива неща.

# 14
  • Мнения: 2 849
 Cry Cry Cryсигурна съм колко много те боли и как няма да го забравиш .Обичай двойно повече другото бебе ,то ще си има ангел-пазител .Дано намериш сили да продължиш напред ,но ще успееш зааради Явор . Cry

Общи условия

Активация на акаунт