Обърквате ли ги:)?

  • 1 360
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 051
Бъркате ли ги, разменяте ли ги, как? Laughing
А по-големите правят ли го сами?
 Laughing Grinning

# 1
  • Мнения: 2 839
Еее не съм ги бъркала  Grinning Само веднъж, много малки бяха, майка ми нещо объркала и сложила на Стела дрешки които бяха на Георг. И аз влизам, гледам Стела, ама нещо не ми се връзва детето, уж е Стела пък не е. Много странно се почуствах за един кратък миг  Laughing
Бърках им плача на бебефона за кратко, може би седмица-две. Сега вече и стъпките им познавам, ама това е защото Стела стъпва малко ... тежко  Thinking , за което е `виновна` свекърва ми, и тя стъпва така   Twisted Evil

# 2
  • София
  • Мнения: 512
По- принцип Ники ми е по-щуравият и повече бели прави .Но е имало моменти когато Оги е направил  някоя беля и понеже на езика ми е винаги да се скарам на Ники - се получава: НИОги какво направи ? newsm47 Съответно пък Оги редовно краде играчки от ръцете на Ники и когато Ники го стори ( нещо необичайно) - тогава се получава ОНики защо взе камиончето на братчето си ? newsm62

# 3
  • Мнения: 4 965
До сега не съм ги бъркала никога (с изключение, когато ги видя на снимка - една до друга и с еднакви дрехи - тогава наистина ми е трудно да кажа коя-коя е от раз  Embarassed ).
Иначе и плача им различавам, и смеха  Grinning  Grinning . За мен просто са напълно различни (въпреки, че другите ги бъркат и дори татито понякога пита: "Сега коя гушкам -
Крисата или Ванесата?") Rolling Eyes .

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
Само веднъж - на изписването щото бях с шапки  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil , иначе, както можете да видите и от снимките, са доста различни

# 5
  • Мнения: 2 051
Цитат на: bibi
Само веднъж - на изписването щото бях с шапки  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


К`ви шапки в оная жега, бе жена Shocked

# 6
  • Мнения: 2 051
Цитат на: azaf
До сега не съм ги бъркала никога (с изключение, когато ги видя на снимка - една до друга и с еднакви дрехи - тогава наистина ми е трудно да кажа коя-коя е от раз  Embarassed ).

При нас пък е обратното - като са заедно се вижда, че имат доста разлика, все има за какво да се хване човек. Но поотделно и ако нещо сме се преобличали скоро.. Laughing
А иначе в полумрака когато спят и се размрънкат нашия тати често пъха по някоя биба в чужда уста и понеже бибероните са различни ( те така си ги харесаха) се зверят, дъвчат и плюят, така разбираме, че нещо не сме улучили Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
Цитат на: vedrra
Цитат на: bibi
Само веднъж - на изписването щото бях с шапки  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


К`ви шапки в оная жега, бе жена Shocked

верно беше жега на 03.10, ама акушерката ми вика абе дай тука за снимките да заприличат на бебета бе -  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 1 та бяха със шапки - махнахме ги още в колата и това си остана единственият път дето носиха шапки - не щат и това си е ама и аз не им слагам, а педиатърката ме увиква

# 8
  • Мнения: 4 965
Цитат на: vedrra
...А иначе в полумрака когато спят и се размрънкат нашия тати често пъха по някоя биба в чужда уста и понеже бибероните са различни ( те така си ги харесаха) се зверят, дъвчат и плюят, така разбираме, че нещо не сме улучили Laughing


 Thinking  Хммм. И при нас е така (през нощта тати бърка бибите), но малките хитруши си траят и чак сутринта откривам размяната, а вчера дори му се поскарах на тати, защото Ванеска кашля и кой знае колко бацилчета са отишли с бибата при Криси  Close .

Общи условия

Активация на акаунт