Точковиден обрив при изключително кърмено бебе

  • 446
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
Ето го казуса: изключително кърмене на поискване, ака при всяко хапване. Ако сме в къщи сменям пампа, но ако сме навън и нощем не сменям. Oт няколко дни има точководен обрив по дупето който изчезва и се появява отново. Преди една седмица акото беше доста зелено и давах ентерол и витамин С.
Да се обаждам ли на педито или това се води тип подсичане???
Някой знае ли неще по въпроса?

# 1
  • Мнения: 1 559
    А да си забелязала промени в своята диета преди появата на обрива - повече продукти от краве мляко или ягодки? Обривът влияе ли се от това, което хапваш ти?Да сте сменяли козметиката?newsm78
   Първото, което ми хрумна, беше съмнение за млечница, но пък гъбите са упорита гадост - без адекватно лечение нямаше да изчезват сами (въпреки повторната поява след това) newsm78

# 2
  • Мнения: 374
Ягоди и  череши не близвам. И не съм въвеждала нищо ново в моето меню. От млечните ям само кисело мляко (по 1-1.5 кофичка), но аз го ям още от раждането така че едва ли е от това. newsm78
Аз си мисля да не е дето не го сменям нощем. Доста пълна бомба ми е приготвил на сутринта.Но и той се дразни ако тръгна да го преобувам, защото яде полузаспал и после директно заспива, а преди храната си е кисел.

Общи условия

Активация на акаунт