Каква възглавница за бебче?

  • 440
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 467
Бебка вече започна да търси възглавница и се чудя каква да и вземем. Давайте предложения  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 917
Бебка вече започна да търси възглавница и се чудя каква да и вземем. Давайте предложения  Simple Smile
Не е ли още мъничка за възглавница - Гери си има от раждането, но въобще не я ползва newsm78

# 2
  • Мнения: 5 790
А ти как разбра, че точно възглавница търси? И аз смятам, че е малка за възглавница. Вики е на година и половина и още спи без, не мисля, че й липсва такава.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Аз те съветвам до 3-тата година категорично да не й даваш възглавница-може да получи изкривявания детето.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Бебка вече започна да търси възглавница и се чудя каква да и вземем. Давайте предложения  Simple Smile
Тя ли ти каза, че търси възглавница?!?!?!

Нашите възглавници (купени с комплекти) си стоят прибрани и едва ли скоро ще ги ползваме. Мисля, че ви е рано, да не говорим, че няма никаква необходимост от такава ...

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
чудя каква да и вземем. Давайте предложения  Simple Smile

Никаква Naughty

# 6
  • Мнения: 2 467

Ами спим двете с беба и от седмица я намирам на възглавницата ми. Избутвам я и тя съответно пак си качва главата. Та реших че е по-добре да си има нейна , отколкото да спи на моята. Просто на човечето явно му е по-добре с възглавничка.
Та тя ми "каза"  Mr. Green nati_nat .

Изкривявания се получават когато обиколката на главата е по-голяма от тази на гръдния кош. Нашата на главата е вече по-малка.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Jes,Чико имат възглавнички.И са даже против задушаване...

# 8
  • Мнения: 22 784
Бебка вече започна да търси възглавница и се чудя каква да и вземем. Давайте предложения  Simple Smile
Смятам,че е раничко.Изчакай поне до година и половина.Иначе и моя се катереше на възглавниците ни,но спеше само върху матрачето.

Общи условия

Активация на акаунт