ГЛЕДАТЕ ЛИ ЕЛИЗА?

  • 2 396
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Много обичам да го гледам този сериал,но покрай малката пропуснах няколко серий!Снощи хванах малко,но нищо не разбрах-как така е умрял граф Ристорий?Може ли някой да разкаже нещо от миналите епизоди?Ако знаете откъде мога да си ги изтегля,ще ви бъда благодарна! Hug

# 1
  • Мнения: 1 413
Уби го малкия от братята, на които дължаха пари. Можеш да видиш на страницата на битиви -има разказани епизодите,а повече неща на elisadirivombrosa.tv
Много ги харесвах като екранна двойка с Фабрицио и мисля повече да не гледам - без него се губи доста от чара на филма, много е готин. Между другото те са двойка и в живота, имат новородена дъщеричка на име Елена, която още няма 40 дни.

# 2
# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Изгледах една серия преди ден-два и честно да ви кажа, Дързост и красота по го търпя Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И много й малки ци...те на Елиза, пък нали кърмеше, абе кат на кино Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Дано не ви засегна с моето мнение относно филма.
По същия начин можем да коментираме и Анатомията на Грей - снощи ме изкефи серията дето девойката с азиатски черти се натисна с чернокожия хирург в съблекалнята.
Направило ли ви е впечателние, че в такива американски филми винаги ги съчетават жена с азиатски черти и чернокож... Преди в Спешно отделение имаше пак подобна двойка, даже младата докторка забременя, но даде бебето пак на такава двойка за осиновяване... Интересно ми е този вид привличане Simple Smile Simple Smile

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не Grinning

# 5
  • Мнения: 1 895
И много й малки ци...те на Елиза, пък нали кърмеше, абе кат на кино Simple Smile Simple Smile Simple Smile

/офф
Аз Елиза не я гледам, но  тая реплика ме провокира Twisted Evil аз също нЕмам цици, като бременна нямах, като кърмачка също - не разбирам какво толкова чудно Laughing Всеки с гена и структурата си Wink
/офф

# 6
  • Мнения: 1 413
Кросамая, на мен пък Грей - ката ми е супербозава и безлична жена Sick, а и тоя похват ме дразни: започва с някви съждения, завършва с някви съждения...все в оптимистичен дух...
Пък за бюста на Елиза - е, ми то Господ не дава от всичко по много - от едно даде, от друго вземе Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Каквоооо? Убили са Фабрицио? Че защо тогава има филм? Погледах малко от новите серии, но нещо не ми харесаха. Първата част на филма беше къде къде по-добре. А пък сега щом го няма Фабрицио съвсем ми мина желанието да гледам филма  Sad  И не искам да гледам Елиза плачеща.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
............................
... Интересно ми е този вид привличане Simple Smile Simple Smile
Пък на мен са ми интересни бебчетата, много шаренки се получават от такива двойки Grinning

# 9
  • Мнения: 3 216
Абе и аз не хванах защо убиха Фабрицио и все се надявах,че ще оживее, и че това, че е мьртав е някакьв политически ход ,и, че един вид измама.Но уви ,той наитина умрял Weary

# 10
  • Мнения: 82
Ееееееее, ма много ме е яд че съм пропуснала серийките на "Елиза" много ме кефи филма, ама нямам време да го гледам Cry Дали ще го повтарят?
 И как може да убият Фабрицио Sad как ще върви филма без него?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Заради вас да взема и аз да гледам една серия на Елиза. Сега организирам залагане - кой е мъжа дето ще въздиша по Елиза? Аз си мисля за ....... бе не му знам името, навърта се там около нея. Май е по-големия от братята, на които им дължат пари.

# 12
  • Мнения: 3 216
Той ще я ухажва или вече я ухажва.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Да, ама и конкуренция трябва да се появи от някъде. Не може така, да си я ухажва сам!

# 14
  • Мнения: 992
ох и аз го гледам това сериалче много ме кефи, ма сега като умря Фабрицио е много гадно, но ще гледам какво ще стане де

Общи условия

Активация на акаунт