как разтоварвате нервата?

  • 4 632
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Здравейте майчета!
Искам да ви попитам как разтоварвате нервата?
След 24 часа нон стоп грижи покрай децата имам чувството,че напълно изкрейзвам #Crazy.
Денят ми минава накратко така:ставане в 8.00 правя закуска и обяд и започвам да се занимавам с децата /пия кафе пред компа/.Следобяд докато малкото диване спи,гледам нещо да свърша/ prostorпростиране,гладене, и пр./Щом се събуди до 9.00 съм плътно след нея,тъй като вече ходи.Вечеря към 9.00 и към 10.00 ако имам късмет настава спокойствие.
И ето сега докато пиша сто пъти станах да я видя каква беля прави/субе цветята,изважда всичко от шкафове и разнася из къщата/.И това е всеки ден .
Я кажете ви как разтоварвате напреженито и успявате ли въобще?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 659
Аз вече не се нервя. Сипвам си биричка или ВиК и всичко е ОК  Grinning

# 2
  • Мнения: 8 505
С музика до дупка в слушалките-нещо от сорта на Мерилин Менсън-действа безотказно Peace

# 3
  • Мнения: 1 883
Определено трябва да не ти пука от някои неща - разхвърляно , неизчистено ...иначе , че изкрейзиш  #Crazy. Аз в къщи съм с две диванета , заради малкото съм обезопасила , до колкото е възможно  newsm78
Не се ядосвай , за да не се разтоварваш   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 073
Както са ти казали и другите майки , не обръщай много внимание на това дали е разхвърляно. Хареса ми идеята за ВиК, за биричката и за слушалките Party. Разтоварвам се като ходя на йога два пъти седмично. PeaceДейства ми супер релаксиращо Hug, а и се научих да не се дерзая за щяло и нещяло.

# 5
  • София
  • Мнения: 383
За някои неща претръпнах вече, но за други не, даже все повече ме нервят. И като ми прекипи се разтоварвам с излизане с приятелка или се шматкам по магазините, често си сменям и цвета на косата ими отивам на козметик. Общо взето гледам да остана насаме със себе си.

# 6
  • Мнения: 696
Разтоварвам като пратя малкия на ясла  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз вече не се нервя. Сипвам си биричка или ВиК и всичко е ОК  Grinning

И режа горнооряховски суджук, ама на "РодопаГО" Wink и всички е почти ОК. Пък детето, че му никнели кучешки, к'во ме интересува  Crossing Arms...

п.с. не мога нещо да я разтоваря напоследък  ooooh!...

# 8
  • Мнения: 515
По лентичката забелязвам, че днес имате Рожден Ден в къщи.  bdbaloni

По темата и аз най-добре и успешно се разтоварвам след 10.00 вечерта. Иначе се въоръжавам с търпение.

# 9
  • Мнения: 5 790
Събота или неделя си взимам "почивен ден" от всичко и от всички. Оставям детето на майка ми, гледам мъжо ако е на работа, ако не - и него го оставям вкъщи или където иска, и обикалям сама по улиците, по магазините, по приятелки и т.н. Или казано с други думи - шопинг терапия. При мен този вариант действа безотказно. Много ми се искаше и аз да можех с ВиК, ама не пия за съжаление.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Разтоварвам се, като влизам във форума /но само при положение, че Калина спи, защото иначе се натоварвам допълнително.../. И аз съм фен на силната музика /надявам се и съседите/  Wink. Преди прочитах по някоя книжка, ама напоследък нещо нямам нерви...

# 11
  • Мнения: 5 475
Както са ти казали и другите момичета , не обръщай много внимание на това дали е разхвърляно или не. Гледай ти да си добре и използвай всяка минутка за релакс.Щом се чувстваш уморена би било добре,ако можеш да "командириваш"някъде за малко дечицата и да се възстановиш!  Peace

# 12
  • Мнения: 2 723
Като мъж ми се прибере и малчо си легне си сипваме по едно питие, напоследък джин с тоник или бяло винце, сядаме си на балкона и си приказваме на кой какво му се е случило. Действа ни безотказно Naughty

А един от почивните дни се качваме на Драгалевци при нашите и всеки си прави каквото иска, майка ми и баща ми се надпреварват с баба ми и дядо ми да гледат бебо а ние релаксираме на слънчице - кеф

# 13
  • София
  • Мнения: 3 659
Аз вече не се нервя. Сипвам си биричка или ВиК и всичко е ОК  Grinning

И режа горнооряховски суджук, ама на "РодопаГО" Wink и всички е почти ОК. Пък детето, че му никнели кучешки, к'во ме интересува  Crossing Arms...

п.с. не мога нещо да я разтоваря напоследък  ooooh!...

Дай на детето луканка да си чеше зъбите  Laughing. Релакса ще е пълен  Grinning

# 14
  • Мнения: 4 546
напоследък - никак. и веще почвам да превъртам   Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт