Диета със жито?

  • 3 572
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Преди година някой ми беше дал една много ценна диета със жито и мед. Ана нищо друго не помня като подробности.
Дали някой може да ми помогне да я намеря Sad Sad Sad
Защото вече просто не издържам, каквото и да пробвам все не издържам и няма нужния ефект.
Кантара ми иде да го ........ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire не че той е виновен де  Embarassed Embarassed Embarassed
Гардероба ми вече се превърна в музей, пък е лято вече бански как ще се слагат идея си нямам.
Та молбата ми е  Praynig Praynig Praynig ако някой може да открие тази диета да пише, преди време с нея свалих - 3-4 кила и си спомням че не беше тежка за спазване Thinking Thinking Thinking

# 1
  • Мнения: 3 216
Това сьс житото дали става за кьрмачки?

# 2
  • Мнения: 7 263
ами малко беше драстична да ти кажа - в смисъл, не се яде много - иначе доколкото помня беше - жито сварено, с мед и плодове май се ядяха и чай и вода.
Така че от тази гледна точка е добра за кърмачки, но все пак докато кърмиш организма има нужда от повече калории. Знам ли  newsm78 newsm78 newsm78

# 3
Това е диетата! Има я обсъждана и в друга тема! Пуснете в търсачката!

Искате ли да “почистите” тялото си, да го освободите от “баластрата” и от токсините? Искате ли да имате ясна мисъл и желание за работа? Да се чувствате силни? Предлагаме ви тридневна диета.
   Измийте 500г жито, варете го в 2-3 литра вода около 10-15 минути (от момента на завирането), свалете го от огъня и го оставете да се задушва под капак и с кърпа върху него. От така приготвеното жито изяждайте по една голяма чаена чаша три пъти дневно. Във всяка чаша преди консумацията слагайте по 1 чаена лъжичка мед и разбърквайте добре. Житото ще ви стигне за около 3-4 дни.
   По време на житената диета можете да пиете кафе, чай, прясно мляко, водата от свареното жито, минерална вода. Но само това, без никаква друга храна. Склонните към запек да пият повече вода и чай. Можете да изяждате и по 1-2 добре измити ябълки с кората дневно.
   Заедно с “почистването” на тялото за тези 3-4 дни ще свалите 1-2 килограма. Но не забравяйте: както по време на диетата, така и винаги когато се храните, дъвчете добре и продължително храната. Това е едно от важните условия както за здраве, така и за елегантна фигура.
   След приключването на диетата не се “нахвърляйте” веднага на трудносмилаема и в големи количества храна. Преминаването към обичайната храна трябва да става постепенно, от по- лека към по- тежка храна.

# 4
  • Мнения: 7 263
Супер, много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
Почват да ми изникват някакви спомени вече - не се и сетих за търсачката  Embarassed Embarassed Embarassed - ще се побвам да намеря нещо, но ти си я описала доста добре.   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Слагай на житото канела  chef

# 6
  • Мнения: 256
Тази която аз знам е следната: сварява се един пакет(500 гр.) жито в 2-3 литра вода за 15 мин.(от момента на завирането).След което се задушава под капак с кърпа.Стига за около 3-4 дена.Яде се сутрин, обед и вечер по 1 чаена чаша като се подслажда с една чаена лъжица мед.Може и ябълки.Диетата пречиства много хубаво организма.Дано съм ти била полезна.

# 7
  • Мнения: 7 914
Аз не можах да издържа и един ден.... Embarassed

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз ще я пробвам. Имам дасвалям още 2-3 кг. Някой ако е почнал споделяйте впечатления.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 812
Слагай на житото канела  chef
... и стафиди Wink

# 10
  • Мнения: 7 263
ама стафидите дали не пречат - защото все пак са много концентрирана плодова захар?
Аз ще я правя от утре или от сряда - защото днес имам вечеря извън къщи и не става.
Нещо не я открих с търсачката, но това което е описала Фонти - си го припомних и се надявам да е достатъчно.

# 11
  • Мнения: 328
Правила съм я няколко пъти.Само сварено жито с мед и орехи.Ядат се плодове,най-добре ябълки,мисля,че в момента може и череши.Пие се само вода и чай.За една седмица се свалят около 5 кг.

# 12
  • Мнения: 7 263
точно колкото ми трябва !!!
Супер !!!
Благодаря ти!  bouquet  bouquet  bouquet
Тъкмо ще компенсирам удара по финансиите за козметика  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy който замислям. Обичам този форум  hahaha hahaha hahaha Joy Joy и се надявам мъж ми да не влезе тук никога  Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 328
Може да си настържеш и кората от един лимон за по-добър вкус.И аз мисля тези дни да мина на жито!ще споделяме резултати!Успех ти желая!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 814
И аз се включвам от утре!Ще пишем резултати и ще сравняваме. Wink

Общи условия

Активация на акаунт