Отговори
  • Мнения: 3 537
Аз например все се опитвам да ям по-малко,но нищо не става.И  добре че не ми се лепи всичко,че иначе #CrazyИ се усещам че много мърморя понякога и си казвам,че това трябва да се промени,но  в следващия миг пак започвам. LaughingВие сте.

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 20:51 от krasi 76

# 1
  • Мнения: 4 806
аха, и аз си мислех за пускане на такава тема след въпросите за таланти и какво си харесваме... иде ред да си помислим и за това, а както искаме да променим в себе си
тежък въпрос... всъщност въпросът не е тежък, а отговорите на него

както си признах в другат тема, не са много нещата си харесвам. Което предполага, че много бих искала да променя. Кои са ми актуалните промени в момента? Да се ядосвам по - малко - в смисъл да се гневя (правя го предимно спрямо най-близки хора); това е... не е малко, повяврвайте ми...

не е честно да се смени така заглавието - аз вярвам, че ще се променя, нищо, че е трудно... Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 537
Не съм сменила заглавието,а помагачката дето се мъдри там на снимката ми беше изтрила "не можете" и сега като го видях,пак добавих тези две думички. LaughingИзвинявай!

# 3
  • Мнения: 30
много бързо се ядосвам #Cussing outи избухвам за всичкооооо и немога да го овладея (гнева си)

# 4
  • Мнения: 880
искам да спра да ям сладко ама не мога,всъщност никога не бих се лишила от него,но да го намаля защото това ойто не е нормално Laughingискам да се отърва от постояннния си страх че ще се проваля с кавото и да се захвана.искам да бъда по-милостива към себе си.искам да спра да се тормозя за неща за които не си заслужава.искам да не съм такъв перфекционист и да не отлагам нещата за момента,когато ще мога да ги направя перфектни,защото този момент никога не идва Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 537
искам да спра да ям сладко ама не мога,всъщност никога не бих се лишила от него,но да го намаля защото това ойто не е нормално Laughingискам да се отърва от постояннния си страх че ще се проваля с кавото и да се захвана.искам да бъда по-милостива към себе си.искам да спра да се тормозя за неща за които не си заслужава.искам да не съм такъв перфекционист и да не отлагам нещата за момента,когато ще мога да ги направя перфектни,защото този момент никога не идва Simple Smile
Не си ли малко строга към себе си? LaughingКакъв е този страх че ще се провалиш с каквото и да се захванеш?Недей така! Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Бих искала да съм по-решителна и да не се съобразявам непрекъснато с другите, а да си отстоявам своите интереси и да си преследвам своите цели и мечти Rolling EyesНаправо не мога да се понасям.Като трябва да взимам решение и изготвям някакъв списък с възможни ситуации, мнения и т.н.

# 7
  • Мнения: 880
ами аз и затова казах че искам да бъда по-милостива към себеси.незнам просто се стресирам всеки път като ми предстои нещо важно.в крайна сметка се справям и често пъти много по-добре отколкото съм си мислила.но май имам напредък сега гледам да не се впрягам толкова Simple Smile

# 8
  • Мнения: 959
Ината и импулсивността.

# 9
  • Мнения: 998
И аз искам да си вярвам повече и да имам повече смелост (за мнооого неща)!

# 10
  • Мнения: 545
Да говоря по-малко и да слушам повече

# 11
  • София
  • Мнения: 122
С удоволствие бих се разделила с дозата чувствителност в повече,която ме кара да приемам доста драматично нещата от живота макар и да гледам да не го показвам Rolling Eyes,също така да мога да си отстоявам правата,както съм в състояние да го правя за някой друг...като се замисля и доза лекомислие не би ми дошла зле!

# 12
  • Мнения: 1 526
да съм по- уверена в себе си
да не се впрягам заради глупостта на другите
да съм с 5 см по- висока Confused

# 13
  • Мнения: 7 474
Искам да съм по-търпелива с детето ooooh!
и някое и друго килце по-малко Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 819
Нищо не искам да променям, така си се обичам Hug

Общи условия

Активация на акаунт