На жена не се отказва?????

  • 6 027
  • 38
  •   1
Отговори
     Как ви се струва този израз:  "На жена не се отказва"

Мислите ли,че хората го приемат в буквален смисъл? И на  какво точно не се отказва?



А сега да ви кажа и защо ви питам.Тази седмица два пъти чух този израз  ("На жена не се отказва,не си си поискала-не си получила").И в двата случая ,темата по която разговарях ме  беше  -секс.Тези хора са ми добри приятели от години,семейни са....
Аз не можах да кажа нищо-толкова бях изненадана.Мисля си да огранича контактите си с тях newsm78.

# 1
  • Мнения: 2 220
Понякога може да е казано на майтап. Но има хора, които наистина го мислят и го правят. И на мен не би ми харесало някой приятел да е на този принцип.

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 newsm78 не знам  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 425
     ..."На жена не се отказва,не си си поискала-не си получила"

А на теб случвало ли ти се е да си си искала и да не си получила?
За много от мъжете това е вярно. Разбира се не за всички, но за доста. Пък ти ако искаш прекъсвай и ограничавай връзки с който си искаш - това няма да промени реалността.

# 4



       

            А на теб случвало ли ти се е да си си искала и да не си получила?





Незнам,никога не ми се е налагало да си прося секс.Но това го чувам от устата на хора на който настина държа и мога да разчитам-почувствах се ужасно

# 5
  • Мнения: 175
Хората си изказват менението, а това че на теб не ти харесва ...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
поредната балканска простотия...
като не се отказвало на жена - поискай му не секс, а портфейла! да видим дали ще ти откаже или не... Simple Smile

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще ограничиш контактите си с хора, на които държиш заради изказване, което не те засяга лично? newsm78 Аз пък не бих контактувала с хора, които ще ме игнорират заради мое мнение.

Колкото до израза- много пъти съм го чувала, дори от мъжа ми Laughing Не възприемам тези думи буквално... И все пак наистина има жени, на които никой (нормален) не би отказал Peace

# 8
  • Мнения: 394
Кви са тия глупости,бе.На бременна не се отказва(нещо за ядене например Mr. Green).Естествено,че се отказват толкова много неща.Та ние сме ненаситни-ако няма кой да спре малко от малко всичките ни прищявки......

# 9
  • Мнения: 7 474
Не отказва този, който не иска да откаже   ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 558
Аз го знам като "Грях е да откажеш на жена", но се използва, когато става дума за секс и по-скоро си е бъзик  Blush

# 11
  • Мнения: 1 425
..."Грях е да откажеш на жена", но се използва, когато става дума за секс и по-скоро си е бъзик  Blush

... всъщност това е пасаж от един от "Диви Разкази" (не се сещам заглавието) на Хайтов и си е съвсем сериозен - изобщо не става дума за базик (поне в разказа).

# 12
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
абе, сигурно в тоя случай народната мъдрост е права. Ако една жена пожелае един мъж и той откаже, колко книги започват така.
Напъвам се да се сетя как го беше написал Джеръм-Нещо от сорта, че ако мъж напусне жена е трагедия, а ако жена напусне мъж-комедия, но не мога да си спомня  ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 047
   А ти защо се обиждаш от това изречение всъщност??  Защото така като гледам дотук само ти го приемаш насериозно.

# 14
  • Мнения: 7 914
А защо искаш да си ограничиш контакта с тях? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт