Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?

  • 11 464
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
 Ми, скарани сме жестоко.Еднакво сме виновни и всеки се инати...Проблема е,че страдат децата и се питам как да се справя със ситуацията  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Такава ситуация,не ми е случвала.Бих направила,кафенце,или нещо ,което обича,да си хапва половинката ми.Бих му купила ,списание за компютри,или нов хард диск.(това ,от което има нужда).В никакъв случай ,не бих използвала децата,да разговарям "с него",чрез тях,като посредници. При нас караниците или ги няма или отминават от само себе си.,за минутки.Надявам се и за в бъдеще да е така.Успех!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 kiss

# 3
  • Мнения: 928
Както казваха в един филм - Първо се скарахме... а после се сдобрихме... два пъти Joy

# 4
  • Мнения: 394
То е ясно-много сме добри в това   luvbed-жените искам да кажа hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Бих му казала: Животът е много кратък, така или иначе ще се сдобрим. Защо трябва да пропускаме толкова хубави мигове? Ами, ако сега пукна, цял живот ще съжаляваш, че не сме си говорили в последните ми минути. При мен винаги действа.

# 6
  • Мнения: 5 877
бутвам с лакът и се оплезвам. После правя гримаса "Сърдитото червейче". След това продължавам да се карам, обаче вече с комичен тон. Трудно се издържа  hahaha
Обикновено когато двама души са скарани, и двамата искат да се сдобрят, ама без да губят достойнство. Смехът е добро решение.

# 7
  • Мнения: 7 914
Гледам го в очите  newsm47 - сто каратова усмивка....последния път се пръкнах с една тревичка от градината... Crazy

# 8
  • Мнения: 7 474
Не е трудно стига някой от двамата да реши да отстъпи(това е по-трудното) Peace

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
тъй като редовно се извинявам, но никога не съжалявам  Mr. Green, съм много неприятна, когато трябва да си оправя отношенията със съпруга. Ще не ще, накрая се примирява, щото ходя по петите му и не спирам да говоря и дрън-дрън. Но това е рядко, обикновено, дори и да не съм права, си настоявам, че отношението му не е било правилно-такива работи.   Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 336
Ми, скарани сме жестоко.Еднакво сме виновни и всеки се инати...Проблема е,че страдат децата и се питам как да се справя със ситуацията  newsm78
Направи крачката само ако вече ви е минало и е останал само инатът. Аз така правя когато той се сърди. Няма смисъл още в началото, когато е изпълнен с лоши емоции. Чакам да позабрави малко, макар че е малко злопаметен Twisted Evil.После му готвя нещо, а той си умира за ядене-пример крем карамел, или му викам да ми помогне в няква игра на компютъра-до там е-после мир Peace. Ама за колко?

# 11
  • Мнения: 2 220
бутвам с лакът и се оплезвам. После правя гримаса "Сърдитото червейче". След това продължавам да се карам, обаче вече с комичен тон. Трудно се издържа  hahaha
 

 Joy Joy Joy И моята тактика е подобна.

# 12
  • Мнения: 2 161
Бих му купила ,списание за компютри,или нов хард диск.(това ,от което има нужда).
А ако вината за скандала е нейна и само нейна,тогава какво ще препоръчаш да направи, за да се сдобрят?Апартамент ли да му купи?Не се засягай,но това ,което предлагаш ми изглежда като подмазване или опит за изкупуване на тежък грях.А те просто са се скарали.
Нищо ново под слънцето-на всеки се случва и ако някой твърди обратното просто е смешно.Има леки скандали,но има и по-жестоки.В първият случай минават естествено от само себе си,а във вторият случай просто заставаш пред мъжа си и му казваш:Слушай какво,животът е толкова кратък,че нямам време  да се сърдя повече от 24 часа!Ако си съгласен с мен,заповядай в спалнята да се сдобрим.

# 13
  • Мнения: 1 492
Изненадващо го целуваш страстно, едва ли ще устои Heart Eyes

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Неща, които иначе не правя.

Общи условия

Активация на акаунт