Какво може да е?

  • 2 500
  • 8
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Сестра ми се оплаква,че когато е гладна точно под ребрата и излизало нещо като топче и я боляло.Иначе каза,че не се вижда.В понеделник ще ходи на изследвания,но аз се притеснявам.Някой има ли представа какво може да е това? Cry

# 1
  • Мнения: 190
Ако спира да я боли след като се нахрани, най-вероятно е язва, но нека все пак да се консултира с лекар.

# 2
  • Мнения: 3 914
вид херния

# 3
  • София
  • Мнения: 6 260

Не съм лекар, нo и на мен на такова ми прилича. Обикновено хернията като я натиснеш с пръст, като го махнеш, пак изкача.

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 16:27 от Сия

# 4
  • Мнения: 1 455
Може и да е херния, а може и някакво липидно топче, въпреки че то обикновено не боли.

# 5
  • Мнения: 955
Ако е в областа на слънчевия сплит може би е  гастрит.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз пък не съм чувала гастрит или язва да се напипват като издутина или топче  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 914
нищо от стомашните изменения като язва и гастрит не се напипва защото е изменение на лигавицата на съответния орган -в случая стомаха
това е вид херния и не е опасно даже може и да не се оперира ,това разбира се след преглед
и да има операция всичко ще е наред
малка е вероятността да е мастно натрупване защото обикновенно не боли

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Благодаря на всички за отговорите.Дано да не е нещо сериозно Praynigа още по-хубаво ще е да не се налага операция.Писна ми от тези болести.Майка ми вече 3-4 години се бори с отвратителен и нахален тумор.Вече не съм сигурна колко пъти е оперирана, предстои отново да ляга под ножа.....а сега и сестра ми TiredСъжалявам,че така се пооплаках,но наистина ми е гадно smile3518 Желая на всички ви много,много здраве. Hug

Общи условия

Активация на акаунт