С каква прическа сте?

  • 4 181
  • 46
  •   1
Отговори
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Tъй като ме е обсебил мерак да си променям прическата и цвета на косата, та...... нуждая се от идеи.Пък може и да има някоя мама фризьорка.Какви са новите модни тенденции?
Вие как сте подстригани и с какъв цвят на косата?
Може и снимки  Peace
А също да попитам тези,които си боядисват косата-От коя марка бои сте най-доволна?

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 12:43 от bgbubu

# 1
  • Мнения: 27 524
Това не е ли за Красива мама?  Thinking

# 2
  • Мнения: 4 806
За Красива Мама е темата.

Понеже моята е лесна - дълга коса, връзвана на опашка, не мога да дам идея. Поддържам си естествения цвят.

И имам убеждение, че най-важното е косата да изглежда здрава.

# 3
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Добре СОРИ, нека темата бъде преместена  Peace

# 4
  • Мнения: 5 103
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права винаги сушена на четка, отпред е малко по къса леко филирана, гледам винаги да е лъскава и съвършенно права

# 5
  • Мнения: 7 474
Ето малко идейки, има и за децата http://www.friseur.com/trends/index.htm

# 6
  • Мнения: 1 883
Естествената ми коса е тъмно кестенява - боядисвам се със светли кичури , а прическата ми е на " етажи " , средна дължина . До преди месец бях с коса дълга до кръста , но я подстригах  Peace

# 7
  • Мнения: 13 512
Интимна ли?  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 2 407
На етажи с руси кичури, без бритон.
За боята преди се  боядисвах със Шварцков!

# 9
  • Мнения: 723
Косата ми е черна, дълга след средата на кръста, права...

И моята е такава, на етажи е, само че е супер права, а аз само гледам да я направя по-начупена... Какви са тенденциите не знам, знам, че дългата коса е демоде, обаче за мен е по-важно как изглеждам и да се харесвам, а не каква е модата.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 35 819
Косата ми е дълга, постригана на етажи , чуплива. Отпред имам по-дълъг бритон, сресвам я на път по средата. Суша я като я навивам навън.
Сега съм боядисана по-тъмно от преди.
Това е моята боя:

# 11
  • София
  • Мнения: 39 723
С дълга коса съм, боядисана блондинка Simple Smile До скоро бях на цветни кичури, но само черното остана. Може би ще си направя нови кичури. Мислех си да си боядисам косата черна, ама хем не е практично за лятото, хем после не знам как ще го махна черното Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 155
Eй с такава - тази в дясно Flutter Цветът си е естествения.

# 13
  • Мнения: 3 356
В момента-като разплетена кошница Embarassed,но...другата седмица ще се превеждам във приличен вид  Blush
Дайте още сайтове с прически, плиииииз

# 14
  • Мнения: 7 837
С някаква неопределима, ама със сигурност няма нищо общо с модните тенденции  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт