Купих си една горчилка за отслабване...

  • 15 828
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
която ми препоръча мой приятел. Той беше 110 кг., пил я 3 месеца и сега е свалил 25 кг. А яде като прасе /досущ като мене Blush/.
Горчилката я продава някакъв д-р Борис Лозанов, който живее в Лозенец. Тези билки, които трябва да се пият по 2 пъти на ден по 2-3 лъжици, се продават като чай в шише от 1.5 л. Едно шише струва 9 лв. Rolling Eyes
Дава брошурка, на която пише:

Билката помага при: Синузит, ставни заболявания, шипове, колит, хемороиди, запек, бъбречни заболявания.............регулира обмяната на веществата и теглото на тялото и т.н., мързи ме да го преписвам.

Тъй... не му правя реклама /много е рано за това/, а искам да попитам - Някой чувал ли е за този човек и дали е пил от неговата горчилка Sick? Аз почнах от днес и чакам главозамайващи резултати.

Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата. Поне да свърша тази полезна дейност - да си имат свинско с Гери цяла зима.

# 1
  • Мнения: 45
НЕ Я ПИЙ ТАЗИ ГАДОСТ!САМО ТОВА ЩЕ ТИ КАЖА!Аз я пих и имах сериозни здравословни проблеми! newsm45

# 2
  • Мнения: 5 468
Какви проблеми имаше? По колко на ден пи? Кажи нещо по-подробно де... А този, който ми я препоръча, няма никакви здравословни проблеми, след като я е пил.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Въй, Ню.... почна се с отрицателните мнения.  Rolling Eyes

Защо не идеш при някой лекар и да питаш безопасни ли са билките, които се съдържат във въпросната горчилка, та да си спокойна, че не пиеш някаква отрова?  newsm78

# 4
  • Мнения: 5 468
Въй, Ню.... почна се с отрицателните мнения.  Rolling Eyes

Защо не идеш при някой лекар и да питаш безопасни ли са билките, които се съдържат във въпросната горчилка, та да си спокойна, че не пиеш някаква отрова?  newsm78


Така е, да му се не види... Човек никога не може да си глътне спокойно билките Laughing, все някой му вика - Спри!
По доктори не ми се ходи, не мога да ги понасям. А и не знам, какви билки има вътре. Питах като го взимах това шише, той ми ги изреди и веднага ги забравих... много ясно.
Този, дето ги е пил, още е жив. Това ме успокоява.

# 5
  • Мнения: 45
Пих я по 2 пъти на ден,изпих само 1 бутилка от 1.5 л. и загазих.Отрази ми се доста зле на нервите,нервни кризи,паник атаки,виене на свят,обезводняване,главоболие.Много ми беше зле!Искам да подчертая,че това не се случи само с мен,но с други познати които също пиеха отровата.Тръгнах по лекари и от дума на дума стана ясно ,че е от гадостите които се съдържат в отровата.Провериха я в ХИ и се оказа че има какви ли не гадости вътре,като започнеш от английската сол и стигнеш до урина и някакви фекалии(не помня точно какви,но не бяха човешки).Направо ме втриса като си спомня за това което съм изпила и колко ми беше зле.А и не съм единствената.Отслабнах да с 5 кг.(бях 54 и станах 49),но тогава не бях на себе си и въобще не ми пукаше дали съм слаба или не,просто исках да се оправя по-бързо!

# 6
  • Мнения: 5 468
Е, няма що...
От същия доктор ли я купи?

# 7
  • Мнения: 45
Аха,една приятелка ми я носеше.Това беше преди 4 години тогава струваше 1лв.

# 8
  • Мнения: 1 113
Уф, Ню, да вземеш да я спреш таз горчилка, че ако си навлечеш такива нерви, не те виждам ... Rolling Eyes Що не пробваш някоя диетка, бе човек, толкова много има из форума - кеф ти плодова, кеф ти НВД, каквото ти душа иска ... Hug

# 9
  • Мнения: 5 468
Сега му звъннах на този доктор да го питам за състава на пиенето. Каза, че има интестопан, корейска билка от рода на женшена и някаква още билка, която наричали "корен на живота" - това разбрах. Питах го, дали има ли сол вътре, каза: "Няма сол, няма пипер". Имало противопоказни действия, каза, че няма и той и дъщеря му го пият и до сега не са му се оплаквали от това. Вика : "Аз едвам смогвам да я варя, постоянно го продавам - никой не е дошъл да се оплаче"
Досрамя ме, да го питам - А лайно има ли?... хихик

Виктория, не ме отчайвай. Ще го пия, каквото ще да става.

# 10
  • Мнения: 1 798
Има ли гаден вкус- освен горчивината има ли един мазен, гнусен вкус? SickПила съм и аз тая гадост..Ефект-нет.
Наскоро четох една тема пак за тоя шкемер, в дир-а ли беше, в Зачатие ли... newsm78

# 11
  • Мнения: 1 455
Ню, що не занесеш малко от билката в някоя лаборатория, та да ти кажат наистина какво е съдържанието на тази смес? Ако всичко е ок, пий си я и дано има резултат, но ако наистина се окажат разни акита... Sick

# 12
  • Мнения: 206
Само някой да не ми пише, че е лъжец и мошеник и да ме отчайва, защото вече ще кажа на мъжа ми да ме заколи и направи на буркани за зимата. Поне да свърша тази полезна дейност - да си имат свинско с Гери цяла зима.

Ще покани ли на угощение и мен - за заслуги?... Flutter Mr. Green

А сега сериозно - изхвърли я!
Наистина...
Няма да злословя и обиждам човека, не го познавам - само споделям впечатления.

Лично съм ходила там, на този адрес, по инструкции. Мъкнах като идиот 4 литра течност по влака - и за една приятелка. Опитах я - отврат!
Престоя в хладилника два дни. Когато я отворих отново, видях, че е мухлясала. И плуваха разни ужасии вътре... Sick

Дано съм ти помогнала... Heart Eyes
И... лесен начин няма, за да изглеждаме добре. Отдавна се убедих.. Hug

# 13
  • Мнения: 5 468
Има ли гаден вкус- освен горчивината има ли един мазен, гнусен вкус? SickПила съм и аз тая гадост..Ефект-нет.
Само ми горчи, за сега.
Ама ефекта върху приятеля ми беше очевиден.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Леле, Ню, завиждам на смелостта ти!

И акита имало вътре, и урина, и не знам още какво ще се напише след малко, но ти си решена да я пиеш тази горчилка, за да си хубава - евала, бе, жена!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт