Оставяте ли мъжете си нарочно сами?

  • 5 053
  • 66
  •   1
Отговори
Аз го правя от време на време, примерно за по 10 дни и отивам на гости на нашите или пък на почивка, за да го оставям да си почине от работата ,от нас Flutter Не смятам ,че връзката ни е по-лоша оттова,даже напротив освежава се ,но мисълта ми е дали вие правите такива неща за мъжете си и те обичат ли да остават за толкова време сами.......?

# 1
  • Мнения: 5 790
Много бих искала, но нямам тази възможност. И наистина смятам, че една такава почивка действа добре.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Не го оставям да диша.Първо,че няма на кое село да отида,второ той няма да е съгласен,трето аз също.Сега го питах каза,че максимума и 3 дни разделени.На мен и 3 са ми много.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 609
Чак 10 дни.... после няма да си позная къщата Mr. Green Но 2-3 дни го зарязвам без угризения за мой кеф, някъде с приятелки или много рядко при нашите.

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
да, за по месец-два  Grinning но това лято ще му е за последно  Mr. Green отразява ни се добре, особено на него  Grinning

# 5
  • Мнения: 696
Тц, не го оставям. И моите и неговите родители живеят в нашия град. Няма къде да отида. Пък и да имаше май пак нямаше да го оставя.

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 890
Докато Роска беше малка аз още учих, после следдипломна и така съм го оставяла и за повече от 10 дни. Както каза една мама -после неможех да си позная къщата, ама за 1-2 дни въвеждах всичко в ред, е малко нерви ми костваше.

Сега нямам тази възможност, последното му оставяне беше за 20 дни преди две години, когато си бях в Добрич с децата.
Откакто тръгнах отново на работа немога да забегна за дълго време.

# 7
  • Мнения: 2 587
Аз него не,но той ме оставя,когато е на монтаж или командировка,дали е нарочно незнам  Mr. Green

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нарочно- не, но по принуда се случва... Зълва ми го прави нарочно.
Наистина действа освежаващо на връзката една такава кратка раздяла.

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не го оставям да диша.Първо,че няма на кое село да отида,второ той няма да е съгласен,трето аз също.Сега го питах каза,че максимума и 3 дни разделени.На мен и 3 са ми много.

 И за ден не сме се разделяли Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 760
За два три-дни, сме се разделяли (командировки), но и на двамата ни е ужасно гадно...

# 11
  • Мнения: 2 047
  Не го оставям, не мисля че е правилно.

# 12
  • Мнения: 2 336
Чак 10 дни.... после няма да си позная къщата Mr. Green Но 2-3 дни го зарязвам без угризения за мой кеф, някъде с приятелки или много рядко при нашите.
Аз една вечер като го оставя и ми е криво-много го обсебвам. Не мога да дишам без него. Ама и много му се ядосвам. Сутрин вече с нетърпение чакам да замине за работа, а в момента, в който излезе вече страшно ми липсва. Thinking Какво да кажа- любов.

# 13
  • Мнения: 1 063
Ние си се оставяме,ходя при родителите си в провинцията, понякога и за месец(това е един път в годината) и ни се отразява много добре( Heart Eyes).

# 14
  • Мнения: 72
Нарочно не,но две лета така се случва че ходих на море сама с детето и казано честно не ми беше хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт