Оставяте ли ги да ходят боси навън?

  • 2 902
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Разбира се,където позволява теренът-на пясъчници (ако сте сигурни,че няма стъкла),по тревата,по стадиони...Моята редовно е боса,а аз съответно обирам критичните погледи на останалите родители наоколо.Аз ли съм единствената "луда"?

# 1
  • Мнения: 4 371
Тя сама ли си иска?
Защото Пепи до сега не е проявявал желание, но ако реши може би ще го оставя да си шляпа Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 474
Ако е безопасно - защо не! 1swing

# 3
  • Мнения: 7 837
Да  Simple Smile Особено в пясъчника, се събува сам. Понякога шляпа бос и из тревата и пътеките в парка.

# 4
  • Мнения: 8 505
Да,сама.Само миналото лято я събувах да лази,а по-късно и да ходи боса (тя така и проходи).Сега стъпи ли на трева/пясък,казва бубуй (което е и обуй,и събуй) и започва да си разлепя сандалите.

# 5
  • Мнения: 922
Оооо, Вальо бос ходи само у дома... И то не защото аз така съм казала, а защото според неговите (3годишни) разбирания е не мислимо да стъпи бос на земята - ще се изцапа Joy...
Беше проблемно, когато отидохме на море - не искаше да се събуе и да стъпи бос на пясъка hahaha
Суетаааа Wink

# 6
  • Мнения: 14 654
моят син не е проявявал желание да ходи бос навън , но и да поиска -няма да му разреша , защото винаги може да се намери някое стъкло, върху което да стъпи ,дори в пясъчника съм намирала стъкла - за това и там не може бос . но ако е сигурно , че няма такива болклуци на площадката - няма да се притеснявам

# 7
  • Мнения: 364
вкъщи трудно се обува нещо, навън разрешавам, но само на проверен терен и подходяща температура и тогава виждам едно щастливо дете  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 447
Ходи, да Simple Smile Но по тревата и цимента на двора у баба му - където съм сигурна, че няма стъкла и гадости.

# 9
  • Мнения: 1 113
Освен в къщи, на друга място не я пускам боса (с изключение на плажа). Страх ме е от стъкла, остри камъни и разни други. Но пък ходи по сандали без чорап.
А такива мами като теб, никога не бих погледнала критично, бих те поздравила за смелостта (знам колко е полезно да се ходи бос, но пък моята е едно мрънкало като се убоде на нещо, голям рев реве). Grinning

# 10
  • Мнения: 2 818
Да при безопасен терен... понякога и при не толкова безопасен Wink

# 11
  • Мнения: 603
Само, ако смятам, че е достатъчно чисто. На място, където се предполага, че няма стъкла. Досега се е случвало на село /в двора, по пръста/ и на плажа.

На кварталната площадка не мога да си представя да ходи бос.

Инъче, смятам че е полезно и в къщи често шляпаме без пантофи и чорапи Laughing

# 12
  • Мнения: 3 575
Да, но само на двора по тревата и на морето на плажа.
Не бих го пуснала така на обществена площадка където минават кучета, хората плюят и т.н, не искам да изброявам всички възможни гадости, които ми минават през акъла.

# 13
  • Мнения: 74
Смятам,че дори е полезно да се ходи бос.Моята дъщеря ходи босичка у дома, в двора на село при баба си и дядо си където не се притеснявам от счупени стъкла и други опасни предмети.
  На плажа - задължително.

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Цивилизация  Confused - не ще. като ревне, незнам как предпочита да е обут върху пясък  Sick

Общи условия

Активация на акаунт