А трето бебе?

  • 1 768
  • 23
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зачетох се в темата на желаещите второ бебе и си спомних когато аз бях на този етап Simple Smile Сега понякога ми се иска трето, ама не ми стиска да бременея отново. Спират ме само усещането, че съм слон и неприятните усещания, съпътстващи бременността... А ми се иска още едно слънчице вкъщи, децата също ми подмятат Rolling Eyes
Има ли други, които умуват за 3-то?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Много взехте да се провокирате от темите викам аз Mr. Green
По темата....ако имам физическата възможност да ги родя искам и три.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз се замислям за трето, откакто разбрах, че и второто ще е момче. Но може би няма да стане. Освен физическа възможност е хубаво да има и финансова. Не искам другите ми две деца да страдат, защото аз много обичам бебета.

# 3
  • Мнения: 3 537
Искам,но да го родя направо едногодишно.Само като се сетя за коликите,които изкарахме... Confused

# 4
  • Мнения: 2 818
Не знам какво искаш, ама преди няколко дена те сънувах, че си бременна Laughing Нищо че не съм те виждала Mr. Green

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам какво искаш, ама преди няколко дена те сънувах, че си бременна Laughing Нищо че не съм те виждала Mr. Green
Мен ли? #Crazy Не думай... За момента хич не ща Naughty
Аз пък сънувах Буболина, че е бременна (и аз не я бях виждала още) и тя на другия (или по-другия) ден се похвали, че наистина е!  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 768
Ами и аз съм се замисляла, за искане - иска ми се! Но не правя планове, времето ще покаже, ако ми е писано...

# 7
  • Мнения: 2 673
     Здрасти мамета... newsm51Аз си чакам третото бебе, което има каки на 13 години...Не е до финансова възможност само. Имам приятели с по-добри възможности от моите и имам чувството, че говорят с омраза на тема две деца..камо ли три..

# 8
  • Мнения: 3 376
Имам приятели с по-добри възможности от моите и имам чувството, че говорят с омраза на тема две деца..камо ли три..

Какво точно значи това? Че съжаляват, че са направили по 2 деца ли? Или че съжаляват жените с по 2 деца?

Иначе,  всички, които почваме с правенето на деца, искаме по 3 минимум Sunglasses Преди време имаше една анкета тук "Колко деца искате да имате?" и най-голям процент събра отговорът с 3те дечковци newsm19 . Но предполагам, че като (дай Боже!) направим по 1-2 бебока, може и да поразмислим. Поздравления за теб, РЕНИ, че обмисляш варианта. В нашия форум е имало доста мами, борещи се за трето, ако поровиш назад ще намериш сходни на твоята тема.

# 9
  • Мнения: 2 120
Аз искам две, ама и едно не става. Говоря за това, че  АКО стане едно ще бързам, бързам за второ и въобще няма да сезамислям по въпроса. Точка. Wink

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искам,но да го родя направо едногодишно.
Аз пък искам някой друг да го износи. Не ми е проблем да го родя (секцио със сигурност), и коликите му ще изтърпя, само искам да пропусна 9-те месеца...

Да, обмислям варианта  newsm78 Мъжът ми е съгласен с всяко мое решение, но така цялата отговорност пада само върху мен. А на мен ми е трудно да реша. Имам още няколко години за размисъл Rolling Eyes

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз искам трето,но мъжо ще избяга;-)))) Crazy

# 12
  • Мнения: 2 255
Вкъщи само се бъзикаме на тема трето... момиченце  hahaha откакто и второто излезе мъжко  Peace обаче аз си знам, че и трето, ако има някой ден пак ще е с пишка   Joy
Но кой знае може и да имаме още едно хлапе по натам  Thinking .... засега не .... 2-мата разбойници са ми достатъчни .... пък времето ще покаже  newsm78 щото аз и след първото така виках  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 768
Вкъщи само се бъзикаме на тема трето... момиченце  hahaha откакто и второто излезе мъжко  Peace обаче аз си знам, че и трето, ако има някой ден пак ще е с пишка   Joy

Хааххааха! Joy И при нас е така! Мъж ми пита Кристина "не искаш ли още една сестричка?"  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 117
И аз искам трето , но..първо трябва да стане второто Laughing А не знам мъжо как ще възприеме идеята ми Joy

Общи условия

Активация на акаунт