Епилатор за къси косми

  • 6 011
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 433
Търсих и намерих доста теми ,в които си препоръчвате епилаторите.като свърша училище заминавам да работя цяло лято на морето и за там ми трябва епилатор.в софия само кола-маска си правя.вкъщи има един на филипс,но той не хваща малките косъмчета.имам предвид-от по 3-4-5 мм.ще съм ви мн благодарна да ми препоръчате за около 70-80 лв защото мама толкова ще ми отпусне.е-тя каза че и повече може да ми даде стига да си заслужава.единственото което искам е да хваща късите косъмчета

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ФИЛИПС - хваща ги  дори като са мноооого късички.

# 2
  • Мнения: 434
Вчера мъжът ми ме зарадва с епилатор.
Косъмчетата ми са едва наболи от крем-депилатора,но специално заради теб го изпробвах.Той е на "BRAUN"-Silk épil xelle.
Страхотен е. #CrazyИма лампичка,за да се виждат косъмчетата,и 2 приставки за епилация.Въобще не боли,като други модели и хваща наистина късите косъмчета!
Има възглавничка,която се замразява и после се използва против изриване!
Само дано не е много скъп в България.

# 3
  • Мнения: 433
благодаря че си го направила за мен обаче му гледах рекламата-165 лв в българия.за мен е безсмислено-защото ще го ползвам само 3 месеца..а през другото време кола-маска.golden_roze вкъщи има филипс и нищо не ми хвана,а съм била на кола маска преди 2 седмици

# 4
  • Мнения: 1 793
Вчера мъжът ми ме зарадва с епилатор.
Косъмчетата ми са едва наболи от крем-депилатора,но специално заради теб го изпробвах.Той е на "BRAUN"-Silk épil xelle.
Страхотен е. #CrazyИма лампичка,за да се виждат косъмчетата,и 2 приставки за епилация.Въобще не боли,като други модели и хваща наистина късите косъмчета!
Има възглавничка,която се замразява и после се използва против изриване!
Само дано не е много скъп в България.

и аз съм за този епилатор. Много съм доволна. А ако купиш епилатор защо само 3 месеца ще го ползваш? След това не може ли да си продължиш пак с него или държиш да продължиш с кола маската?

# 5
Ами щом новия модел на Браун ти идва скъп можеш да си вземеш от по-старите - те също са много добри . Захващат и най-късите косъмчета от по милиметър само дето нямат лампичка. Лампичката е нещо супер удобно но и без нея може.

# 6
# 7
Да много е добър. Ползвала съм го.

# 8
  • Мнения: 6 891
Аз имам този Филипс и съм доволна, хваща ми и малките косъмчета. Обаче имам спомен, че като бях пробвала Браун с него като че ли ме болеше по-малко.

# 9
  • София
  • Мнения: 35 916
Моят е BRAUN / Silk épil - но от по старите модели. Много съм доволна, хваща косми, кото още не са се показали, а само леко са надигнали кожата /когато косъма не е успял на пробие  и се образува нещо като пъпка - ама, как го обесних ooooh!/.
 

# 10
  • Мнения: 237
Моят е BRAUN / Silk épil - но от по старите модели. Много съм доволна, хваща косми, кото още не са се показали, а само леко са надигнали кожата /когато косъма не е успял на пробие  и се образува нещо като пъпка - ама, как го обесних ooooh!/.
 
И моят е такъв PeaceПолзвам го повече от 3 години вече и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 7 914
Аз имам този Филипс и съм доволна, хваща ми и малките косъмчета. Обаче имам спомен, че като бях пробвала Браун с него като че ли ме болеше по-малко.

И аз съм с този и съм много доволна, но не използвам приставката за лед Crazy

# 12
  • Мнения: 1 807
Моят е BRAUN / Silk épil - но от по старите модели. Много съм доволна, хваща косми, кото още не са се показали, а само леко са надигнали кожата /когато косъма не е успял на пробие  и се образува нещо като пъпка - ама, как го обесних ooooh!/.
 

моят май е малко по-стар модел, но определено съм доволна  Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
Ето такъв е моя,ползвам го от 3 години и съм много доволна,хваща косъмчета от по 2мм.
Цената му върви от 39.00 до 52.00лв,аз го купих 80.00лв,но беше отдавна.

# 14
  • Мнения: 6 891
Аз имам този Филипс и съм доволна, хваща ми и малките косъмчета. Обаче имам спомен, че като бях пробвала Браун с него като че ли ме болеше по-малко.

И аз съм с този и съм много доволна, но не използвам приставката за лед Crazy
Е то и аз не я ползвам ако става въпрос Laughing

Общи условия

Активация на акаунт