Подсичане или алергия

  • 881
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
От 1 седмица моето бебе има зачервени петна по свивките между крачетата и на дупето.
Мажа го с крем против подсичане, крем против гъбички и антибиотичен но не минава.
За колко време минава подсеченото?
                                                                    Cry

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
За колко време минава подсеченото?Cry
Зависи.Аз мажа с Мустела и минава за една нощ:peace:.Преди време Руми имаше много сериозно разстройство,от което се подсече ужасно,дупето й стана на рани.С какво ли не мазах,даже с антибиотичен крем.....милата,като ме видеше с памперса и мокрите кърпи и започваше да пищи и да бяга Sad.Накрая ми препоръчаха Мустела и точно за една нощ се оправи Crazy!От тогава не го сменям за нищо друго!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ние зимата бяхме подсечени и мазах с какво ли не,правихме бани с лайка и тетра...мина и след месец и половина.

# 3
  • Мнения: 742
ние също се бях ме изринали.ходихме при гастроентоложката за поредният протокол и тя ни каза че е алергична реякция.мазахме със фасижен(маи така се казваше помня само че зверски цапа) и клотримазол. оправисе и сега когато и да се зачерви я мажа с клотримазола и ни минава мн бързо Peace.
но мисля че трябва да ви види доктор  newsm12

# 4
  • Мнения: 4 358
Добре е да го види лекар - може да е само подсечено, но може и да са гъбички. Гъбичките са много упорити и ще минат бавно.

# 5
  • Мнения: 128
Ние бяхме така когато ни пробиваше зъбчето.Изчезнаха за 2 дни петната.И аз помислих че е алергия, но но беше.А подсеченото стои на пъпчици.Ако са само петна, мисля че може да е от зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт