алергии към продуктите на Джонсън

  • 1 308
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
  Здравеите!
   Правят ли алергии бебетата от продуктите на Джонсън?

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
За бебо не знам,ама аз правя и за това на него не съм експериментирала.

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Аз като бременна направих алергия от бебешкото олио на Джонсън и бях категорична,че каквото и да е от тази козметика няма да купувам за децата си.

# 3
  • Мнения: 1 146
Племенникът ми направи страшна алергия от бебешкото олио. От тогава нищо на Джонсън Naughty

# 4
  • Мнения: 4 371
Малкия е мазан с олио и крем за дупето като бебе, нямаше проблем, но му бяха подарък от Гърция.
Казват, че тези, кото се продават в БГ са с турско производство.

# 5
  • Мнения: 177
По-известните марки като "Джонсън" и "Памперс" понеже се радват на голямо търсене у нас, не се внасят оригинални, защото са скъпи и има по-малко печалба. А тъй като турците са се погрижили да произвеждат ментета, тези по-известни марки са производство и внос от там. Съответно не са с гаранцията за качество на лицензирания им производител. Така че съвсем нормално е да има и алергични реакции. Тъй като мен ме предупредиха овреме въобще не съм си правила опити с хлапето. Щом детето прави алергична реакция по-добре не го мажи, изчакай няколко дни и мини на друга козметика  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 44 029
дааа доста често срещано явление е алергичната реакция към продуктите с тази марка...аз не бих я пробвала дори

# 7
  • Мнения: 1 272
  Здравеите!
   Правят ли алергии бебетата от продуктите на Джонсън?
Със сигурност!

# 8
  • Мнения: 1 938
Когато бях бременна се мажех с олио на Джонсън с алое. Направих страхотна алергия. После 2 месеца коремът и гърдите ми се белеха. Sick Естествено че не съм мазала бебето си с такова... Но една приятелка ми изпрати козметика на Джонсън от Англия - ами нищо общо няма с тукашната, защо така  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 392
Не бих купила от БГ нищо от тази марка ,а и не само.Пълно е с ментета. ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 259
Аз пробвах олиото когато бях бременна и цялата станах на петна ooooh!.Не бих изплолзвала тази козметика за детето си Naughty

# 11
  • Мнения: 2 019
веднъж го пробвах и малкия веднага се обрина

# 12
  • Мнения: 221
На тия,продаващи се у нас аз не съм привърженик,свидетел съм на доста обриви,при4инени от посо4ената марка. #Crazy

# 13
  • Мнения: 200
Нашата педиатърка не ни препоръча да използваме Джонсън. Думите й бяха: САМО ДЖОНСЪН НЕ ПОЛЗВАЙТЕ. ДАВА МНОГО АЛЕРГИИ.

# 14
  • Мнения: 318
Не бих купила от БГ нищо от тази марка ,а и не само.Пълно е с ментета. ooooh!

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт