Отговори
  • Мнения: 462
Ето, че пак аз ще открия тази седмица Simple Smile
Пожелавам много усмивки, много здраве и много слънчеви лъчи Simple Smile

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не спиш ли бе жена:)
Здравейте от мен. Тук съм. Но търча по задачи и само чета- не ми се сърдете. Обичам ви. Hug

# 2
  • Мнения: 462
И такива моменти имам...на безсъние Simple Smile
Още веднъж успешна седмица на всички, че тази за мен може и да е напрегната и да не успея да севключа Sad

# 3
  • Мнения: 816
  bouquet
Хубава седмица и от мен  bouquet
Аз,както писах  миналата седмица  "дръпнах дяволчето за опашката" и не ни се размина спазъмчето, та сега пак се борим... Sad
Бъдете здрави мили мами и дечица  bouquet

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Доротея - горе главата мила! Ще го преборите и дано ги забравите проблемите!

Здравейте! Желая щастие на всички - малки и големи, желая много любов и спокойствие в домовете ни и повечко слънчице, че не знам за вас, но мен пак ме налягат гадни мисли покрай това време
Поздрави от нас с Дани и бебка - пак казаха,че не виждат пишок. Малката е много свита и мисля като ходя при МАзнейкова изрично да мерик количество води щото нещо моите притеснения може да се окажат повече от проста илюзия... но гледам да не мисля - щото и да има нещо по-сериозно откъм този проблем - никой освен Господ/съдба или както искате го наречете - не може да ни помогне в 24г.с. А и по принцип... БЕ да ви кажа, може моята бебка да беше малко шок и да е трудно носено бебе, но определено си е желано - независимо какво съм казвала, оставих я защото тя може да не е била планирана за сега, но все пак си е желано бебе... Та много се надявам и тя да го усети така - имах почти седмица да уча уж и въпреки, че се тормозех за изпити - имах повече време за себе си и НЕЯ... та се поопознахме и се надявам, че ще се опознаем септември и по-отблизо Wink

Стънче - на патерици - жива и здрава, много щастие и любов! Много любов - компенсация за трудностите през които толкова дълго минаваш сама... Целувки на малкия!

Сети, не крий се, а пускай снимков материал и директен репортаж какво си избра Лорка! И прегръдки на маките ходещи крачета

Креми, лека седмица! Дано ти е не само лека , а и спокойна

# 5
  • Мнения: 2 327
Успешна седмичка и от мен! Дано най-после изгрее слънцето и прогони облаците в небето и в душите ни Simple Smile
Наде, и аз мразех ТП, ама следващата година имахем и по-гаден изпит СТП, демек супер тъп Wink Успех на изпитите и много здраве на факултета!

# 6
  • Мнения: 409
Здравейте момичета!

Ние сме вече в София! Днес ще ходя да пускам молба за детска ясла на Малчо  Mr. Green


Стискайте палци - дано да стане!

Моля ви се, обаснете ми каква е историята с тази детска кухня в София, във Варна човек отива купува си талони преходната седмица и без да губи време от понеделник е на детска кухня, обаче разбирам, че тука е друга системата!  newsm78

# 7
  • Мнения: 997
catnadeen, явно в момента си притеснена, сигурно си имаш и конкретни причини. Не съм по абстрактните неща, но определено вярвам във силата но позитивната мисъл. От личен опит - така че смелост - 24 г.с. еха, остава малко. Лятото ще се търколи без да го усетим.  Hug Hug Hug

У нас всичко е тихо и спокойно......само дето времето е лошо. Няма ли да се оправя вече..........


Моля ви се, обаснете ми каква е историята с тази детска кухня в София, във Варна човек отива купува си талони преходната седмица и без да губи време от понеделник е на детска кухня, обаче разбирам, че тука е друга системата!  newsm78

Хи хи хи - КераЦудка, хвана дяволчето за опашката. В кой квартал си....че има значение?

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Минавайки да се разпиша, че нямам никакво време напоследък:(
Иначе, при нас няма кой знае какво ново. 1-2 зъба (нося си доказателство върху показалеца за тях), шофьорски курсове...такива неща:)

Целувки на всички и пожелания за много спокойна и успешна седмица!!!

Наде, споко...всичко ще е наред...просто си притеснена. Дано след посещението при Мазнейкова ти олекне!:)   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
Хубава седмица и от мен !!!

Чакаме слънчевото време, за да се показваме на терасата поне.
И се моля Мима да стане по-спокойна, да има ефект от лечението й, за да са си стрували безсънните нощи и дни и скандалите с баща й.

Нека всички дечица са здрави и майките по-спокойни и без всякакви болежки  Praynig!!!

# 10
  • Мнения: 409
За Елена,

в Красно село съм!

Абе тепърва ще свиквам на софийски нрави  smile3506

Ще приема всеки съвет, отнесен за Красно село, лекари, педиатри, невролози...

Поздрави за сега от мене
 Hug

# 11
  • Мнения: 462
Да взема да се разпиша още веднъж, че за сега противно на очакванията ми нямам какво да правя Wink
Доротея, надявам се всичко около детенце да е ок...
Наде, не се притеснявай...убедена съм, че всичко ще мине наред с бременността, а чувството на вечни съмнения ми е до болка познато...бях се побъркала с малчо да ходя по видеозони, за да чувам от лекарите как всичко му е наред...и макар да знаех, (че ще е така продължавах да ходя по лекари...ако ти трябва още едно компетентно мнение на лекар специалист...пиши ми на лични, мога да препоръчам двама много добри специалисти...
КераЦудка, тук в София нищо не е така нормално като на всякъде...все е със записвания, с чакания и с едни страхотни борби...Стискам палци да ви приемат бързо на ясла...а и за кухня да ви дойде бързичко реда Simple Smile
И още веднъж...не само в заглавието...къде ни е топлото слънчицееее Simple Smile то май се опитва да изгрее днес, но дано не си остане само с опитите както стана вчера...
Целувам ви всички!

# 12
Здравейте и от нас (s_vasseva и Марти),
вчера по време на бурята нещо стана с интернета и сега нямам Sad Дано скоро оправят повредата Confused
Пиша от компютъра на майка ми и не мога да вляза с потребителското ми име и парола, защото не ги помня Embarassed

# 13
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Я и аз да се разпиша -ние все пка ще завършим училище, казвам го защото моите опасения бяха дали ще завърши или ще има поправителни Wink
Знаете ли някак си се свиква ик само броиш до 100 и обрано и си казваш - само още няколко години - те тийнейджърите почват да мислят по някое време, ама не е доказано кога newsm78

на всички много усмивки тази седмица Hug

# 14
  • Мнения: 2 116
Успешна нова седмица на всички!   bouquet Слънцето най-после се показа и всички проблеми са по-приемливи!  Tired Дано тази седмица има само добри новини.........

Общи условия

Активация на акаунт