ако може някой да ми обясни

  • 659
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Цикълът ми е 30 дневен. на 10-тия ден ходих на лекар и ми казаха че имам фоликул 16 мм. на 12 ден теста за овулация беше положителен, температурата 36.4. а на 13 ден имах режеща болка в яйчниците. Нещо хич не ми е ясно тая овулация има ли я или не   Embarassed   

# 1
  • Мнения: 3 376
Аз не виждам нищо странно. Нормално е температурата да е ниска преди ову. Тя се вдига едва като е минала овулацията. Ако на 13ия ден си имала ову, на 12ия Т е ниска, а на 14ия висока. Мисля, че тестът за ову също е нормално да е положителен на 12ия ден. Според мен си имала ову на 13ия и това си е Grinning

# 2
  • Мнения: 78
 Rolling Eyes ами на 13 ден беше 36.2Т  а на 14- я 36, 4, на 15-я 36.5 не трябва ли да е с по- високи стойности?  newsm78 

# 3
  • София
  • Мнения: 35 912
Цикълът ми е 30 дневен. на 10-тия ден ходих на лекар и ми казаха че имам фоликул 16 мм. на 12 ден теста за овулация беше положителен, температурата 36.4. а на 13 ден имах режеща болка в яйчниците. Нещо хич не ми е ясно тая овулация има ли я или не   Embarassed   
Овулацията настъпва от 12 до 36 час (или до 48 час -различни мнения) СЛЕД (+)тест за овулация.
БТ може да се покачва от 1 до 5 дена след овулация.
Всичко е наред , няма от какво да се притесняваш.
Когато БТ се повиши и се задържи висока - тогава е сигурно, че е имало овулация.
С теста се определя - кога ЩЕ бъде О.
С БТ - кога Е била.
Двата метода се допълват отлично. Wink

# 4
  • Мнения: 78
Благодаря момичета   bouquet голяма съм паника.

Общи условия

Активация на акаунт