Алергия или....

  • 440
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
   Колко бързо може да се прояви алергия към даден продукт, преди 15 минути се захранихме за първи път с пюре от картофи. Бяха пресни, обелих ги по-дебело, измих ги и гио сварих добре, после ги намачках с част от водата, в която ги сварих. А сега по лицето се появява зачервина и трагва някакъв обрив по тялото. А сега какво? ooooh!

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 841
Ами сега -на лекар  Hug.
Радослава вчера започна така с един обрив от бузите и слиза надолу, в момента има и по -ръцете, днес бяхме на лекар -алергия, но в събота вечерта баба и е дала малини и мислим, че е от тях.
 За алергия от картофите -незнам, но нека детето го види лекар.

# 2
  • Мнения: 8 917
Ами сега -на лекар  Hug.
Радослава вчера започна така с един обрив от бузите и слиза надолу, в момента има и по -ръцете, днес бяхме на лекар -алергия, но в събота вечерта баба и е дала малини и мислим, че е от тях.
 За алергия от картофите -незнам, но нека детето го види лекар.

Peace За алергия от картафи и аз не съм чувала - но знам ли newsm78 По-добре да го види лекар Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 223
Най-добре се обади на педито!Знам ли какво има вече в купените плодове и зеленчуци newsm78!Не ми се вярва от картоф,но се консултирай,че нищо не се знае!

# 4
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
        Реакция към определен продукт може да се прояви от 2ч до 48 ч след приемането му.Добре е ,при приготвяне на пюрета,продуктите да са с проверено качество.Особено като първа храна.
Нека детето го консултира педиатър.

# 5
  • Мнения: 492
Картофите принципно не са алерген - аз съм алергична към много храни, но картоф мога да ям.Това, че бебо  се е изприщил не значи , че задължително има алергия.Може просто да е реакция - все пак за първи път пробва картофи!

# 6
  • Мнения: 57
   Благодаря много на всички, защото наистина много се бях притеснила. Оказа се, че някаква временна реакция. Говорих с педито, а в момента обривът отшумя. Даже му дадох пак съвсем мъничко да се уверя, че наистина няма да му стане нещо и всичко беше идеално, даже като че ли вториат път му хареса повече  Peace Още веднаж благодаря  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 299
И Викториа се е за4ервявала така след ядене на 2-3 пъти. Появяват се едни 4ервени участъци по главата и лицето, но нямаше по тялото мисля. Така и не разбрах от какво са били. Единият път имах съмнение, че е от грах, но така и не разбрах.

# 8
  • Мнения: 7 091
Чудесно е, че всичко е добре вече, само да дам един съвет ако позволяваш. Друг път като вариш картофи за бебето ги обелвай предварително. Все пак ги купуваш и не знаеш нито къде, нито как са отглеждани. Peace

# 9
  • Мнения: 816
Да,  грахът е алерген , уви, на нас ни забраниха всички бобови храни ( пък и на мен също Sad..)
Картофчето не е алерген, но ще трябва да захранваш много внимателно все пак.

Общи условия

Активация на акаунт