Епидурална във Весела-Пловдив?!?

  • 424
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 693
Мамчета кажете как е?
Предстои ми първо раждане и доскоро бях 100% за епидурална но след като чух от 1 лекар работещ точно там че много често след епидурална особенно при първескини се стига до секцио или форцепс защото от обезболяването и неусещането неможели да напъват а много искам да родя нормално и ако няма други предпоставки за секцио неискам и да го предизвиквам.
Освен това във форума прочетох че не всички лекари във Весела имат опит с раждане с епидурална така че ще съм ви благодарна ако препоръчате и лекар с някакви координати.
Очаквам мнения?   bouquet

# 1
  • Мнения: 108
Аз родих миналия декември там и съм много доволна, но бях секцио със епидурална упойка.Родих при д-р.Дренски .Имах пробленма бременност и той положи всички усилия за да имам сега един сладур.Същите проблеми имаше и моята приятелка, ц която имахме 7 дни разлика в термините.Тя може да ме подкрепи напълно.Той има частен кабинет на ул.Преслав' и приема от понеделник до четвъртък 0т 14-17 часа.Дом.тел.269731, моб:0888321811.Успех!

# 2
  • Мнения: 3 216
Аз пьк знам,че все още нашите пловдивски анестезиолози( мале така ли се пишеше) не са толкова "навьтре" с епидуралните и спинални упойки и по време на раждането,ако не се напьва правилно или все още има няккави усещания се пристьпва кьм пьлно упойване.

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Еми аз родих там с епидурална, която ми постави д-р Кючуков и не стига че не се гърчиш от болка ами и усещаш после напъни , но и те ти казват кога да напъваш, само трябва да знаеш как да напъваш и да не изпускаш въздуха. Даже моето бебче беше високо и можеше исекцио, но всичко стана нормално.
Твърдо За съм за упойката.

# 4
  • Мнения: 601
  Първо леко раждане!!!
  Родих с епидурална и лично аз не бих повторила Crazy
  Виж ти можеш пък да останеш доволна,защото много от момичетата са.
  Така че,решението го вземаш само ти.Успех !
Peace

Общи условия

Активация на акаунт