Майки от провинцията раждали в София

  • 402
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте  Simple Smile
искам да попитам сега защото това е месеца в който трябва да сменя, личния си лекар / досега не съм го направила защото не ми се е налагало/, за да рода е София. Попитах личния си в родния ми град и той каза че небило нужно,/той щял да ми даде направление за София/ но аз не сам много сигурна  Embarassed все си мисля че не иска да ме загуби като бройка - пациент  Sad . Аз искам тук да родя и да ми се направят необходимите изследвания, консултации и наблюдения по протичане на бременността, защото тук живея и не мисля че е много удачно да пътувам за всички необходими неща по 100 км, а тук да плащам за частен за да има към кой да се обърна в нужда.
Питам сега защото имам чувството, че до седмица ще споделя с вас чудесна новина  Simple Smile
Късмет  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 344
Направленията важат за цялата страна. Докторът не те лъже.

# 2
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мисля,че не е нужно да коментираш с личния лекар това,че ще го сменяш,просто си избираш друг,който е близко до тебе.Много ясно,че няма да пътуваш всеки път когато ти се наложи.Иначе направлението за раждане и обменната карта се дават заедно и никой не може да ти каже в кой град или болница да ги използваш,нито къде да ходиш на консултация,когато ти дадат направление в началото на бременността.Важното е да си здравно осигурена.И още нещо,не личния лекар,а гинеколога при който ходиш на консултация ти дава направление за раждане.

Общи условия

Активация на акаунт