Отзиви за точно тази пералня

  • 13 996
  • 61
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Добър ден, Flutter

Някой има ли точно тази пералня
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=689026&cat=60&f=3687

и моля за отзиви, ако Да.

Благодаря предварително

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
не мога да изтрия Темата, точно сега ми се обадиха от Технополис да ми кажат, че имат само една бройка, и че повече няма да я имат.....

Моля не взимайте под внимание питането ми по-горе

ще изберя друга пералня и ще ви питам

 Crazy

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=688609&cat=60&f=3660

vsashnost eto, spriah se na tova, ako niakoi ia ima da kazva kak pere Mr. Green

# 3
  • Мнения: 289
По-добре да НЕ е Candy. Имам много познати точно в Технополис и от тях знам, че на приятели не предлагат тази марка. Иначе наистина незнам за конкретната пералня.

# 4
Еее не, ти много евтина си избрала, ето това е истината http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=681211&cat=60  Wink

# 5
  • Мнения: 1 073
По-добре да НЕ е Candy. Имам много познати точно в Технополис и от тях знам, че на приятели не предлагат тази марка. Иначе наистина незнам за конкретната пералня.
Защо да не е Канди? Канди е много хубава фирма, италианска и с доказано качество. Peace Аз имам такава, купувахме е с мъжа ми 93г. и не е мръднала, а е тормозена яко.... Twisted Evil

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Ами спрях се на Candy, защото имам Канди на 30год вкъщи и не е мръднала. Затова.

# 7
  • Мнения: 289
По-добре да НЕ е Candy. Имам много познати точно в Технополис и от тях знам, че на приятели не предлагат тази марка. Иначе наистина незнам за конкретната пералня.
Защо да не е Канди? Канди е много хубава фирма, италианска и с доказано качество. Peace Аз имам такава, купувахме е с мъжа ми 93г. и не е мръднала, а е тормозена яко.... Twisted Evil

О.К. Казах само, че моите приятели не я препоръчват, но може би твоето мнение е по-важно, защото я ползваш Peace

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Дали има разлика от производството на Канди днес и преди 30г? newsm78
това се питам, дали ако я взема ще изкара толкова, защото хладилникът ми AEG на пак около 30г е сто пъти по-добър и гумите му не са мръднали от един Whirlpool, който купих - абсолютен боклук.

# 9
  • Мнения: 4 546
По-добре да НЕ е Candy. Имам много познати точно в Технополис и от тях знам, че на приятели не предлагат тази марка. Иначе наистина незнам за конкретната пералня.
това е първото отрицателно мнение за канди, което срещам.  newsm78
 аз също смятам канди да си взема, само че със сушилня.

# 10
  • Мнения: X
Купувай я. Hug PeaceИзобщо не и се чуди.Като и чета способностите е идеална.Аз имам Канди от 11 години.Еми да ти кажа честно чакам я отдавна да се развали за да я сменя с нова,че ми омръзна да и гледам ''физиономията'' #CrazyНо тя не ще да се развали и това е. Mr. GreenМоята е със сушилня,но аз почти не съм ползвала сушилнята,защото моето любимо домашно задължение е да простирам дрехи Joy.Ами колко зор е видяла жалната.Сега искам пералня цвят инокс за да ми се върже с другите уреди.Но трябва да чакам да се развали тази.Дано е скоро newsm78Ако купувам пералня изобщо няма да се чудя -Канди ще е.Незнам за другите уреди Канди ,но пералните им са номер 1.И не са скъпи за това си качество Money

# 11
  • Мнения: 3 334

 newsm10
една моя позната си купи и е изключително доволна.Имам една братовчедка с пералня Канди от 10 години,също с много положително мнение за марката!

# 12
  • Мнения: 474
Точно тази пералня Канди е моята пералня! Купихме я преди 1,5-2 год. и ми върши идеална работа.
Купихме я точно по препоръка на байерите от Технополис, т.к. мъжът ми е фирма-доставчик към тях и сме "наши хора". Simple Smile
Ако имаш въпроси по експлоатацията или възможностите й- питай!
Аз съм доволна и смятам, че е много добър уред за парите си!
/преди това бях на Бош, та изискванията и критериите ми бяха доста завишени/

# 13
  • България
  • Мнения: 430
Добър ден, Flutter

Някой има ли точно тази пералня
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=689026&cat=60&f=3687

и моля за отзиви, ако Да.

Благодаря предварително

Това е Горение, за Германия.
Имам доста добър техник за перални. Та неговото мнение е, че в момента всички перални са некачествени, препоръчва Миеле - но тя е към 2000 лв.
Май  е въпрос на късмет.
Успех

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Дали има разлика от производството на Канди днес и преди 30г? newsm78
това се питам, дали ако я взема ще изкара толкова, защото хладилникът ми AEG на пак около 30г е сто пъти по-добър и гумите му не са мръднали от един Whirlpool, който купих - абсолютен боклук.


Естествено, че има разлика.

Всички електроуреди в днешно време се правят със заложен срок на живот без значение  дали са скъпи или не. Бях чела цяла статия със сроковете на отделните ел. уреди - ютия 5 години да речем. Все пак и производителите на ел. уреди трябва да се хранят Wink

Общи условия

Активация на акаунт