Има ли мъже които не изневеряват?

  • 25 223
  • 293
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 223
Наистина ли всички мъже са еднакви, няма ли мъж който може да бъде само с една жена? Това че им било в природата адски ме дразни smile3516. Защо жените (не всички) могат да контролират чувствата си и да не се подмокрят при вида на един хубав мъжки задник. Не им омекват мозъците и не забравят за чувствата на мъжа до себе си.
Има ли жена във форума която има десет годишен брак и мъжът й не й е изневерявал???

# 1
  • Мнения: 328
Семейство сме от 1997 г.и до сега нито аз съм изневерявала на мъжа ми, нито той на мен!
Очаквам бурните ви аплодисменти! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 2
  • София
  • Мнения: 223
Заслужавате го, дано и аз мога да се похваля след време със същото. smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 3
  • Мнения: 116
Мисля че повечето са такива.  Другото е мерак, приказки и други такива за самочувствие

# 4
  • Мнения: 922
Не може всички мъже да се сложат под един знаменател newsm78.
Например, единият ми дядо е изневерявал на баба ми и то много, ама много пъти...
Но другият ми (лека му пръст) - категорично не е...
За моя мъж не мога да кажа със сигурност, но аз съм му дала пълна свобода... ако го е правил ще тежи на неговата съвест и той го знае

# 5
  • Мнения: 4 473
Мисля че повечето са такива.  Другото е мерак, приказки и други такива за самочувствие

Трудно ми е да го призная  Mr. Green, но мисля, че си прав!  Peace

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За връзка ли питаш или само за секс?
Ако е за връзка- да, има мъже които не изневеряват. И то много.
Ако е за секс- не знам, мъжете да кажат... На нас не ни омекват мозъците, защото не можем да създаваме поколения непрекъснато като мъжете- природни закони... Макар, че и моят мозък не е от най-твърдите Mr. Green
А дали мъжете ни са изневерявали- само те си знаят. За моят се надявам, че не е Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 103
Според мене няма такива, който да неизневеряват, или са много малко.
Мисля си , че рано или късно се случва дали е мимолетна забежка е друг въпрос.
Имам няколко приятелки любовници на женени мъже и на нито един жена му не се съмнява, те винаги се прибират на време, винаги са  мили, не им звънят телефоните през ноща и т.н. така, че смятам, че ако един мъж го прави интелигентно жена му никога няма да разбере.
Аз не бих искала мъжът ми да ми изневерява, но ако го прави неискам и да разбирам.

# 8
  • Мнения: 2 336
Моят мъж казва, че никога не би ми изневерил.  NaughtyАма колко ли други го казват?
Обаче казва, че аз може- да съм видела какво ще е с друг. Мисля си, че ми го казва да се чувствам гадно, че съм голяма ревнивка, а той е Добричкия. Ама какво да направя, че не искам  дори да помисля за чужда? smile3521

# 9
  • София
  • Мнения: 6 767
E, как мога да знам...мисля, че не ми е изневерявал, обаче на мъж вяра никога, така че...

# 10
  • Мнения: 4 473
Моят мъж казва, че никога не би ми изневерил.  NaughtyАма колко ли други го казват?
Обаче казва, че аз може- да съм видела какво ще е с друг. Мисля си, че ми го казва да се чувствам гадно, че съм голяма ревнивка, а той е Добричкия. Ама какво да направя, че не искам  дори да помисля за чужда? smile3521

Ми хубаво ти е казал, смее ли да твърди друго Wink

# 11
  • Мнения: 2 978
Мисля че повечето са такива.  Другото е мерак, приказки и други такива за самочувствие

Дано да си прав, но лично аз съм на противното мнение.

Факт е, че имам няколко приятелски семейства (по мъжка линия), на които жените незнаят за изневерите на мъжете им и си мислят, че те са най - щастливите на света. Tired Мъжете им просто ooooh! си ходят по чужди жени за по една вечер и обратно в къщи Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 39 715
Ние ще направим 6г брачен живот, още не ми е изневерявал.

# 13
  • Мнения: 2 237

 Току-що зададох този въпрос на мъжът ми и той каза че бил от тези дето не изневеряват Thinking От три години сме семейство (а от десет заедно) и се кълне че не ми е изневерявал.Въпроса обаче е какво разбира под изневяра...Защото за мен изневяра е и целувка по бузата с друга жена,флиртуване ,прегръщане....Дори един поглед към друга.
По този повод се сетих как прибирайки се с малката от провинцията слагам да пера и от пералнята изскачат едни прашки... #Cussing out Полудях и замалко да има развод,ама се оказа че са на сестра ми,която ни беше на гости.Тя беше преровила половината свят да си ги намери,а те къде били...Да ви призная честно,бая ми се сви стомаха тогава... Sad
С две думи - да,има мъже които не изневеряват,но май са малцинство.

# 14
  • Мнения: 44
Има, колкото и да е срамно човек да си го признава. Какъв е смисъла? В последна сметка всички, и от двата пола сме еднакви. Ако видя / като мъж/ на една дама да е на страна, хоризонтално, ще  се отдам, но дотогава не. Въпрос на самочувствие и комплексарщина.

Общи условия

Активация на акаунт