Проблемно забременяване и рискова бременност

  • 726
  • 3
  •   1
Отговори
Все се мъча да напиша нещо по темата, но бивам отхвърляна, защото сънм новак.
Но наистина преживях много и имам какво да кажа по темата.
Поне само да дам кураж на момичетата.
Имах и хламидиалн инфекция и запушени тръби и лапароскопска операция и извън маточна бременност и..........имам 2 деца синът ми ще стане на 4 през септември, а дъщеря ми е на 5.
Забременях на следващата година след операцията и само 1г и 8м цслед първото раждане, родих второ. И лекарите много се учудиха, но и много се радваха за мен.
Повярвайте. Доверете се на проверени специалисти, не сменяйте лекари: всеки ще даде различно мнение, мен са ме докарвали до там, че като изляза от кабинета, заревавам на глас Cry
Пожелавам на всички проблемите да завършат както при мен!
Ако някой се интересува от повече подробности, да пише, с удоволствие ще споделя опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
От постинга ти не стана ясно как си забременяла, след като си със запушени тръби Rolling Eyes
А иначе - да са ти живи и здрави дечицата, дано скоро всички в този форум усетят щастието от майчинството Praynig

# 2
  • Мнения: 553
Кремена, радвам се за теб. Мисля, че мястото на твоя постинг е в темата "Как се сбъдна мечтата ми да имам дете" и би било добре да разкажеш повече подробности (ако искаш разбира се). Иначе какво очакваш да те питат момичетата тук?

# 3
  • Мнения: 3 376
Кремена, благодаря ти, че споделяш своята история с нас Hug Разкажи все пак повече подробности. Каква беше лалароскопската операция. Как забременя с тези запушени тръби.

Общи условия

Активация на акаунт