Подарък за 7 годишно момиченце?

  • 12 176
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Здравейте искам да купя нещо хубаво и забавно за едно момиченце,то се намира в детската онкология във ВМИ Пловдив и искам да го зарадвам с нещо хубаво!Обаче освен обикновенните подаръци от рода на дрешка или плюшена играчка не ми идва никаква друга идея,нищо оригинално TiredА и незнам на какво ще се зарадва детенцето,мойто е доста по малко ,така де нямам опит с подаръци за по-големи деца.Моля за помощ!Благодаря!
Не се познавам с майката много и незнам какво обича детето,всъщност виждали сме се само веднъж и сега ми стана тъжно като чух къде са и искам да отида и да ги поразведря.Незнам дали е добра идея просто искам да направя нещо за тях.Оф пишете съвети и мнения дали да отида или ще им се натрапя и ще ги разстроя!

# 1
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Нещо ,с което да се занимава в болницата -  книга с красиви картинки, електронна игра, пъзел,конструктор,  комплекти с моливи и боички + книжки за оцветяване newsm78


 Praynig Praynig Praynig Дано се оправи детето!

# 2
  • Линдау
  • Мнения: 72
Задължително играчка, ако не знаеш дали чете и пише тогава  най-добре някаква кукла от рода на Барби и някакви аксесоари. Винаги когато съм подарявала такава играчка дори и на по-големи момиченца страшно много се радват.

# 3
  • Мнения: 2 700
В зависимост от бюджета ти можеш да избереш нещо от колекцията SES. За тази възраст се предлагат различни занимателни игри. Вероятно си от Пловдив и този линк няма да ти е безкрайно полезен, но поне можеш да се ориентираш.
Наскоро подаримхе на един рожден ден комплект за правене на фокуси /малкият е за 50 фокуса/, който пожъна голям успех.

# 4
  • Мнения: 6 472
3Д флумастери, детско станче, енциклопедия, хубава книжка с кратки приказки (ако вече чете само), някаква игра (ако могат да се включат и другите деца в отделението е супер), всякакви кукли тип Барби с повъзможност с по- голям гардероб, всякакви кукли тип бейби борн със съответните аксесоари. Дъщеря ми е кипра и много се кефи и на всевъзможни комплекти с детски  гримчета,  гланцове за устни, шнолички и фибички. Зветни химикалки и всякакви канцеларски пособия също много ни блазнят.

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 482
В зависимост от бюджета ти можеш да избереш нещо от колекцията SES. За тази възраст се предлагат различни занимателни игри. Вероятно си от Пловдив и този линк няма да ти е безкрайно полезен, но поне можеш да се ориентираш.
Присъединявам се и аз, комплекти на SES в Пловдив се продават в "Бонжур" и в склада на "Комсед" на Брезовско шосе (горе-долу срещу Търговиите). Цените са 8-25лв., има разни комплектчета за низане на гривнички и герданчета, които са много ефектни.
Освен това книжки за оцветяване с Барби, списания "Барби" и "Принцеса".

# 6
  • Мнения: 66
   Моята дъщеря е на 7, затова ти препоръчвам
- комплект гримове,
-  има едни цветни дървени кутии и малки шкафчета с чекмеджета за джунджурии,
- детски дезодорант,
- очила,
- комплект бижута, но да не са бебешки.
- чанта или раничка
  Дано съм ти помогнала.

# 7
Мисля че една  детска  кухня  със  съответните  аксесоари  би  била  много  занимателна  и  ще  впечатли  малката  или  бейби  борн  нали  знаете  момиченцата  обичат  да  влизат  в  ролята  на  майка.Пожелавам  ти  успех.

# 8
  • Мнения: 511
какво ще кажеш за една хубава книжка на егмонт с твърди корици и гланцирана в порядака от 10 до 15 лв.има най различни приказки и други истории много са интиресни и занимателни

# 9
  • Мнения: 2 821
Можеш също така да подариш керамична фигурка с боички за оцветяване.

# 10
  • Мнения: 5 877
хубав комплект синци за низане на герданчета и пр., ако има при себе си касетофонче - касета с приказки (съответно евентуално друг формат),пъзел, такива неща.
Присъединявам се към мнението, че трябва да е нещо, което да я занимава в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт