Почивна база на Министерски съвет - Приморско?

  • 3 438
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Момичета,

някой може ли да ми даде инфо за тази база - става ли, да не е много амортизирана?
Далече ли е от плажа?
Става ли за деца?
Предварително благодаря за информацията ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 550
Не съм ходила, но плажът, който е пред нея е миден т.е. натрошени мидени черупки и е много малък ако това не те притеснява. Старичка е, но може би е рановирана, най-евтината е от всички станции на МС по морето, а на мен лично това не ми вдъхва особено доверие. Дано се включи някой, който е ходил

# 2
  • Мнения: 245
Мерси, Биби за инфо-то,
и аз четох за мидения плаж и нещо снимките не ми вдъхват много доверие:(
Дано някой друг се включи.

# 3
  • Мнения: 5 500
Базата е стара. Персонала гледа с поглед: ся, кво прайш тука?
В ресторанта не е скъпо, но пък порциите са малки и трябва да резервираш от предния ден храната.
Абеее, не бих отишла повече там и изобщо в Приморско де! Северния плаж е голям, пясъка е много ситен, хубав е, но духа много. На южния пък трябва да влизаш километри навътре и все ти е до глезените, освен това има ужасно много хора, пък и водата беше кафява като ходихме ние!
За базата на МС в Сл. бряг съм чувала хубави неща, но не съм ходила.
Има толкова хубави други места.

# 4
  • Мнения: 245
Базата е стара. Персонала гледа с поглед: ся, кво прайш тука?
В ресторанта не е скъпо, но пък порциите са малки и трябва да резервираш от предния ден храната.
Абеее, не бих отишла повече там и изобщо в Приморско де! Северния плаж е голям, пясъка е много ситен, хубав е, но духа много. На южния пък трябва да влизаш километри навътре и все ти е до глезените, освен това има ужасно много хора, пък и водата беше кафява като ходихме ние!
За базата на МС в Сл. бряг съм чувала хубави неща, но не съм ходила.
Има толкова хубави други места.


Мерси, май тази база ще отпадне значи като идея.

Знам, че има много хубави места, но като не съм ходила.
Аз предпочитам повече Северното черноморие, но всяка година сме там и ми се щеше да променим тозипът посоката.
Идеи приемам всякакви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт