Шкаф за баня

  • 1 948
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 922
Предстои ни основен ремонт на малката ни баня.
Искаме да си сложим шкаф под мивката, но чух, че лесно мухлясвали...
Шкафът би седял на относително сухо място - т.е. няма да се мокри, но все пак банята е малка и влагата си е влага
Споделете опит, моля ви

# 1
  • Мнения: 1 205
Шкафовете са влагоустойчиви, мухлясват само ако се мокрят директно.
Най-добре си сложете и душ кабина.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 924
Шкафовете за баня ги правят от пръскан MDF, водят ги влагоустойчиви.Щом няма директно да се мокри мисля,че това е най-добрият вариант за вас Peace

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 594
имам си възможно най-обикновения шкаф за баня и няма никакви тенденции да мухлясва Peace

# 4
  • Мнения: 1 172
Има шкафове от PVC, които изглеждат досущ като тези от MDF, но са по-скъпи.

Тук можеш да прочетеш повече:
http://www.amik-inter.dir.bg/bg/techn.htm

# 5
  • Мнения: 5 393
Едни приятели си сложиха ужааасно скъп шкаф в банята от реномиран магазин и марка,обаче за 2 месеца си е..а майката.Моят съвет е да търсите друга алтернатива

# 6
  • Мнения: 177
Майка ми има шкаф в банята от MDF, вече две години и няма никакъв проблем.Без душ-кабина е.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 919
За баня е най-добре шкафа да е от ПВЦ, защото дори и да не се пръска от вода, влагата ще го раздуе.
ПВЦ-то е по-скъпо, но си заслужава.

# 8
  • Мнения: 5 475
Новите шкафове за баня  са влагоустойчиви.Но си избери нещо качествено!Макар и да е по-скъпичко!  Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И на нас ни предстои покупка на шкаф за баня. Аз твърдо съм за ПВЦ, но много малко има на пазара, не са разпространени още ли незнам? В един магазин ако има 20 вида ПДЧ и МДФ и само 2 вида ПВЦ. Защо така? Аз ли не съм намерила точния магазин още  Thinking

# 10
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравей, Koni!
"Кератон" имат поне 5 вида ПВЦ шкафове за баня, но са за мивки. Ако те интересува, ще ти дам телефони.

# 11
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
нашия е от ПВЦ, постоянно се мокри защото е с/у душа, не е мухлясъл все още /от 1 година го имаме/ нито пък нещо се е повредил. На фирма Дейзи 13 е

# 12
  • София
  • Мнения: 84
И нашият е на "Дейзи 13", постоянно го мокрим и не е мръднал....

Общи условия

Активация на акаунт