кога е профилактиката ?

  • 2 328
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Мамчета кажете кога ще ни спират топлата вода тази година за профилактика по квартали или поне как да разберем.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Доколкото знам тази година май няма да я спират - чух нещо такова по телевизията newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 551
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked

# 4
  • Мнения: 4 473
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked

 hahaha hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 5 475
Доколкото знам тази година май няма да я спират - чух нещо такова по телевизията newsm78

Е,това е вече новина!   Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.

Стига бе. Shocked Верно ли? Ако е така супер. Laughing

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Само 1-2 квартала от София ще имат профилактика и то за около 5 дена. Кои обаче бяха кварталите.... newsm78.

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На профилактика ще са тези части на София, които са към ТЕЦ "Земляне" и ТЕЦ "Люлин".
Профилактиката ще е юли месец.
Казаха го в един от сутрешните блокове преди време, но спомен по кой - нямам

# 9
  • Мнения: 8 917
Да не би Топлофикация да е влезнала в Европа преди нас Shocked
newsm62

# 10
  • Мнения: 46 438
Само 1-2 квартала от София ще имат профилактика и то за около 5 дена. Кои обаче бяха кварталите.... newsm78.

Единия е моя, Люлин, за май беше определена, но май мина и замина  newsm78

pipince, от къде имаш информация за юли  Confused аз тъкмо си мислех, че ни се е разминало  Confused

# 11
  • Мнения: 415
Ако става въпрос за София,няма да има профилактика.

УРААААААА   newsm44 , че ни гръмна поточният бойлер миналото лято   Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
То и миналата година имаше само в някои квартали профилактика. При нас нямаше Grinning

# 13
  • Мнения: 260
Аз пък прочетох, че ще има четиридневна профилактика в ТЕЦ Район Люлин от 0 часа на 10 юли до 20 часа на 14 юли и в ТЕЦ Район Земляне - от 0 часа на 17 юли до 20 часа на 21 юли.  Sad 

През останалото време софиянци ще имат гореща вода, освен понякога в много малки участъци, където ще се подменят компенсатори и арматура, както и някои тръбопроводи с малка дължина. Но спиранията ще са епизодични.

За справка : http://www.duma.bg/2006/0406/170406/obshtestvo/ob-4.html

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

pipince, от къде имаш информация за юли  Confused аз тъкмо си мислех, че ни се е разминало  Confused



В един от сутрешните блокове на някоя от телевизиите го чух, сигурна съм, защото ние сме към ТЕЦ "Земляне" Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт