Пликчетата за урина

  • 1 949
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Мамита, имам проблем с даването на урина за изследване. Моята бимба трудно пишка на гърне и затова пробвах с пликчетата, които продават в аптеките. Пълен неуспех! Не събрах и една капка. Утре сме на изследване, а аз съм в ужас. Беба плаче на гърнето... Дали не съм взела някое некачествено пликче.... пише, че санемски  newsm78 #Crazy

# 1
  • Мнения: 723
Не е некачествено пликче, аз така и не успях да й взема урина с такова...Като беше по-малка я събличах на повивалката, давах й да пие вода и чаках направо с контейнера - когато започе да пишка, го поставям на мястото и така.  Peace Сега й взимам от гърнето.

# 2
  • Мнения: 177
то май и аз така ще направя. утре  ни искат рано-рано и ще се заредя поне 1 час по-рано с пликчето и чая... 

# 3
  • Мнения: 46 437
Аз го залепях и слагах памперса, след 1 час проверявах дали има нещо. Винаги ставаше Peace

# 4
  • Мнения: 177
то и аз го залепих, но се отлепва... май ще трябва задължително да е права, че с предишното заспа

# 5
  • Мнения: 1 089
Аз го залепях и слагах памперса, след 1 час проверявах дали има нещо. Винаги ставаше Peace

и аз така Wink
два пъти сме давали досега урина, и все с тези пликчета.

# 6
  • Мнения: 8 917
И аз се провалих. Добре, че Гери върши работа  на гърнето Peace

# 7
  • Мнения: 495
тези пликчета са кауза пердута
даваш на беба един голям сок, събуваш я, преди това изваряваш едно бурканче, вземаш беба в скута си, пускаш тв, с едната ръка държиш нея, с другата - бурканчето под д-то, за има няма 20 мин. ще се изпиша
успех, ние така направихме

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Залепваш колектора, като преди това махаш лентичката, която е върху участъка за залепване. Не слагаш памперс отгоре, защото повечето пъти се излива, поне на мен ми е много по-трудно. Гледаш детето да е в изправено положение и го наливаш с течности. Ако успееш да го издебнеш веднага като се събуди сутринта и действаш бързо, преди да се е изпишкало в памперса, няма да се наложи да чакаш. Ако е за стерилна урина, измий я хубаво преди това, но не със сапун.

# 9
  • Мнения: 177
Blagodarya, naty_sk . Утре ще пробвм пак с пликчето. Дано стане.Точно както го опиваш го напрвих, но с пампа и явно се е изляло...  Ще пробвам без...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 971
И аз не се справих с пликчетата, дори и без памперс. За това сложих в памперса едно парче памук и след 1/2час го изстисках в стерилно шишенце като преди това си измиваш хубаво ръцете с гореща вода и сапун. Този метод само като краен случай и при условие, че не трябва да е стерилна урина, а урина за профилактично изследване.

# 11
  • Мнения: 2 100
аз винаги имам успех с пликчетата ... ама наскоро търсих и никъде не ги намерих Crossing Arms
ако ги няма съм обречена на неуспех-моето детет така и не успях да го накарам да седне на гърне Embarassedпонякога само прав като е става... но много рядко ...

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Т,ва с памука не трябва да се практикува, ако е за стерилна урина пробата!

Коте, колекторите /въпросните пликчета/ ги има по аптеките, провери, явно инцидентно е било в аптеката, в която си търсила. Ние купуваме доста често и не сме имали проблеми до сега.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Досега няколко пъти ни се налагаше да даваме стерилна урина- винаги успявах с колекторите. Номерът е да е предимно право детето, че иначе се поизсипва пишото.
А това с шишето вода и бурканчето в готовност- мерси  Stop Два пъти опитвах и ми побеля косата  Crazy Те затова са ги измислили тези колектори хората- за улеснение  Grinning

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ако е за стерилна урина, измий я хубаво преди това, но не със сапун.
Защо да не я мие със сапун newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт