Пулмолог-Варна

  • 52 565
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Спешно ми трябва детски пулмолог във Варна. Разбира се, да е добър.
Някакви съвети, мнения, координати?
Мерси!

# 1
  • Мнения: 17 402
Д-р Христов- преглежда в детския център на ул. Гурко.

# 2
  • Мнения: 8 769
Мерси! За съжаление снощи нета ми се скапа и не можах да ти видя постинга. Днес ходихме при доц. Дяков по препоръка на нашата педиатърка.
И на двамата им сложи диагноза пнеумония. Ще се застрелям! #2gunfire

# 3
  • Мнения: 17 402
Неприятна работа... Доц. Дянков е добър диагностик, а назначи ли им лечение? Ако искаш ги консултирай и  с пулмолога.

# 4
  • Мнения: 8 769
Назначи им, да, антибиотици "любими" #Cussing out След това направихме рентгенова снимка, там не се вижда пневмония, а дълбок бронхит, ама казаха антибиотиците да си ги дцуркаме Crazy
Венера, благодаря ти. Този център, където преглежда д-р Христов сигурно е същият, където е и д-р Шивачев, нали? Под Окръжна болница?

# 5
  • Мнения: 17 402
Да, същият е. Няма начин да не даваш антибиотиците. Дано се оправят по-бързо Simple Smile

# 6
здравейте!а можете ли да ми дадете телефони на д-р Дянков?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Д-р Румяна Веселинова, но не е детски Sad
ако искаш ще ти дам координати

# 8
  • Мнения: 230
Здравейте! Моля, препоръчайте наистина добър пулмолог във Варна. Искам да помогна на една възрастна жена, чиято дъщеря е измъчвана от страшна болест след лекарска грешка. Благодаря!

# 9
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Д-р Румяна Веселинова, кабинета и е в болка на ъгъла на ул. Пирин и Цар Освободител.

# 10
  • Мнения: 4 328
доц.кисйова

# 11
  • Мнения: 17 402
Пише се Кисьова. ОБади се в ДКц- Св. МАрина и попитай кои лекари са там. РАботят и в отделенията по принцип.

# 12
  • Мнения: 324
Д-р Румяна Веселинова, кабинета и е в болка на ъгъла на ул. Пирин и Цар Освободител.
И аз препоръчвам.  Peace
Също доц.Радков. Преглежда всеки вторник в МЦ "Калина", с предварително записване.

# 13
  • Мнения: 230
Пише се Кисьова. ОБади се в ДКц- Св. МАрина и попитай кои лекари са там. РАботят и в отделенията по принцип.

Дренка, не търся пулмолог изобщо и това е доста ясно формулирано във въпроса ми. Иначе, по принцип, всеки средно интелигентен човек би се досетил, как да намери какъвто и да е медицински специалист- в болницата. Но има кадърни и некадърни. Некадърните са довели момичето до ужасно състояние...
Не разбирам изобщо, защо си ми отговорила. Хората от форума се нуждаят от добронамереност, не от менторство. Детето на една жена е в адски мъки, а ние си пишем, ей така-за спорта!

Благодаря на всички, които са ми отговорили, с желанието да помогнат!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 398
Спешно ми трябва добър детски пулмолог във Варна.
Ако може споделете мнения и координати .
Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт