yeast infection/do mamite v USA/

  • 1 200
  • 6
  •   1
Отговори
Kakvo e tova 4udo?
Otkriha mi go predi niakolko mesetsa ie ujasno, no ne sum sigurna dali taka se pi6e.
Imam strahotni surbeji na vlagali6teto avidimo ni6to . Vseki put ,kogato hodia na lekar  mi davat razni mazila za vutre i otvun , no te pomagat vremenno. Moje bi imam nujda ot antibiotik ,a lekarstvata koito mi davat se kupuvat svobodno bez retsepta.
Ako niakoa mama ima takova 4udo molia da go spodeli s men i da kaje ,kakvo pomaga. Ujasno e poniakoga ne moga da spia tsiala no6t. Blagodaria predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 7 091
Kakvo e tova 4udo?
Otkriha mi go predi niakolko mesetsa ie ujasno, no ne sum sigurna dali taka se pi6e.
Imam strahotni surbeji na vlagali6teto avidimo ni6to . Vseki put ,kogato hodia na lekar  mi davat razni mazila za vutre i otvun , no te pomagat vremenno. Moje bi imam nujda ot antibiotik ,a lekarstvata koito mi davat se kupuvat svobodno bez retsepta.
Ako niakoa mama ima takova 4udo molia da go spodeli s men i da kaje ,kakvo pomaga. Ujasno e poniakoga ne moga da spia tsiala no6t. Blagodaria predvaritelno.

Това са гъбички. За съжаление от антибиотик ще стане по-зле. Какво са ти изписали досега? Пробвала ли си Monistat ? Този, който е 7-дни е по-добре при упорити инфекции.
Може да направиш следните неща:
- да пиеш лекарства през устата +вагинални глобули или крем
- да промениш начина на хранене, гъбичките много се влияят от това
- партньора ти също трябва да се лекува
- да носиш само памучно бельо
- да не се миеш с нищо ароматизирано( поне докато не откриеш интимен шампоан, който да не ти дразни)
- да не си правиш промивки след като се излекуваш, за да не провокираш нова инфекция
- да вземаш таблетки acidophilus , продават се без рецепта, това са лактобактерии, които регулират флората.

Това, че излекуваш инфекцията и пак се появява значи, че има нещо, което я провокира. Трябва да го откриеш и да го елиминираш. Може например да си чувствителна към лубрикантите на презервативите ( ако използваш), както споменах някои храни да ти ги провокират. При някои жени се получава дори от орален секс.
Това, което помага при гъбичките е да държиш развитието им под контрол т.е профилактиката.
В нета има страшно много информация по въпроса, пусни си в Гугъл и ще ти излязат много полезни статии. 

# 2
Kakvo e tova 4udo?
Otkriha mi go predi niakolko mesetsa ie ujasno, no ne sum sigurna dali taka se pi6e.
Imam strahotni surbeji na vlagali6teto avidimo ni6to . Vseki put ,kogato hodia na lekar  mi davat razni mazila za vutre i otvun , no te pomagat vremenno. Moje bi imam nujda ot antibiotik ,a lekarstvata koito mi davat se kupuvat svobodno bez retsepta.
Ako niakoa mama ima takova 4udo molia da go spodeli s men i da kaje ,kakvo pomaga. Ujasno e poniakoga ne moga da spia tsiala no6t. Blagodaria predvaritelno.

Моностат 7 ще ти помогне. Аз имах веднъж докато бях бременна и напълно изчеянаха.
Първо искам да те успокоя, че това не е някаква болест, става дума за кандида - гъби, които нормално живеят във влагалището, но понякога от смяна на киселинноста на средата във влагалището, те започват да се размножават безконтролно и да създажат проблеми.
Антибиотици не помагат, напротив употребата на антибитиок е един от факторите , които провокират разпространяването им.

# 3
  • Мнения: 2 254
Kakvo e tova 4udo?
Otkriha mi go predi niakolko mesetsa ie ujasno, no ne sum sigurna dali taka se pi6e.
Imam strahotni surbeji na vlagali6teto avidimo ni6to . Vseki put ,kogato hodia na lekar  mi davat razni mazila za vutre i otvun , no te pomagat vremenno. Moje bi imam nujda ot antibiotik ,a lekarstvata koito mi davat se kupuvat svobodno bez retsepta.
Ako niakoa mama ima takova 4udo molia da go spodeli s men i da kaje ,kakvo pomaga. Ujasno e poniakoga ne moga da spia tsiala no6t. Blagodaria predvaritelno.
аз съм меко казано шампион с мойте гъбички-ноооо това е друга тема ooooh!
та по същество-попитай лекуващия си лекар за  FLUCONAZOLE 150MG TABLETS-едно розово хапче.обикновено се предпосват 2 пият се през 3 дена като междувременно се мажеш с  NYSTATIN AND TRIAMCINOLONE ACETONIDE OINTMENT USP за поне 10 дни.интересувай се дали това може да се прилага при твоя вид гъбички и въобще...при мен работи Praynig
Успех Grinning

# 4
  • Мнения: 110
Орио,потърси място,близо до теб,където лекуват "холистично"-там лечението никога няма да ти навреди...Според мен има голямо значение дали си бременна...иначе аз мога да ти препоръчам билкови и пробиотични продукти,но трябва да се консултираш дали са подходящи в твоето положение...

# 5
  • Мнения: 254
Kakvo e tova 4udo?

Не се притеснявай, ако е само yeast infection si svirkai:) Tova se lekuva. Използвай само сапун или специален интимен шампоан за подмиване, защото явно обикновения шампоан ги предразполага да се развиват повече, поради различно pH (kiселинност). 

Аз съм ползвала нещо май като това, което другите мами ти препоръчаха(непомня дали беше Monostat. Слага се вагинално и отделно едно кремче (идва комплект) се слага допълнително. Процедурата се прави според това колко е сериозен твоя случай. Аз имах слаби оплаквания и 3 дни ми бяха напълно достатъчни. Ти явно ще е добре да си вземеш 7 дневната терапия. Помага много!!! Но наистина, нещо трябва да смениш от начина си на живот... Успех с борбата с тези гадинки...Simple Smile

# 6
  • Мнения: 327
Много често се появяват и заради слаба имунна система. Момичетата са ти писали за Ацидофилус, аз бих добавила - Ехинацея и Чесън на таблетки. Също и да консумирах по-малко захар и захарни изделия. В една тема във форума предлагаха и промивки с оцет, но не знам съотношение  - факт е, че гъбичките не могат да живеят в кисела среда. Монистат наистина е добро решение, само че е добре да се направят две процедури.

Общи условия

Активация на акаунт