"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 137 771
  • 237
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Пробвали ли сте този тест за бременност?След едноседмично закъснение тестта е отрицателен. Дали да му вярвам? Моля пишете! Благодаря Ви!  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 181
Шуър чек ми показа двете чертички, когато забременях. Преди това си правих лентичка и беше отрицателен. Ако се съмняваш вземи втори тест или най-добре върви на лекар.

# 2
  • Мнения: 2 332
Направих си тест с Sure Check след 10 дена закъснение, и след това  -след 14 дена. И двата - положителни (както се вижда от лентичката). Но съм чувала, че е възможно да ти е отрицателен теста, а да си бременна, виж обратния вариант не е възможен Wink.

# 3
  • Мнения: 285
Благодаря Ви,момичета! Вече си уговорих и час за преглед при гинеколога,но все пак исках да чуя и вашето мнение.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 063
Принципно, когато се прави тест след закъснение, ако тестът не отчете, "вината" е в организма, не в теста, защото всички тестове (добрите) са "проектирани" да засичат бременност при достигане на определена концентрация на нивото на бременния хормон. При някои жени обаче този хормон се натрупва много бавно и тестовете не могат да го засекат, колкото и голяма чувствителност да имат. В такъв случай се прави кръвен тест, който е достоверен на 100 %.
Успех ти желая Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 455
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

# 6
  • Мнения: 196
Пробвали ли сте този тест за бременност?След едноседмично закъснение тестта е отрицателен. Дали да му вярвам? Моля пишете! Благодаря Ви!  newsm78
Ами аз си направих точно такъв тест и излезе отрицателен,а бях бременна вече,разбрах го като си купих съвсем обикновен тест за бременност от 1.20лв.Бях в 9г.с.

# 7
  • Мнения: 1 259
Много е точен теста.Преди да пробвам него си правих два от тези с лентичките и не показаха вярно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И на мен винаги ми е показвал верно.За съжаление"-" след закъснение.

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен също.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен Peace.Показа ми двете чертички в деня,в който трябваше да ми дойде

# 11
  • Мнения: 742
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен така до сега неме е мамил Grinning. Аз съм с нередовен цикъл Embarassed и ми ме случва често да си го купувам #Cussing out

# 12
  • Мнения: 723
При мен също винаги е бил верен!  Peace

# 13
  • Мнения: 653
при мен явно не работи вярно
купих си обикновен двоен тест и той позна - 2 чертички
Sure Check е много по-удобен за ползване разбира се, но мисля че и един обикновен тест е достатъчно добър. А и цената не е за пренебрегване.

# 14
  • Мнения: 1 942
На мен в 5 седмица бременост ми показа отрицателен резултат и аз за съжаление му се доверих и си направих ренгенова снимка. Ей оревах го тоя Шуар Чек 9 месеца  Embarassed Върви на лекар или си направи кръвен тест. Стискаме палци   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт