Днес.....

  • 1 855
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
...като бяхме на консултация докито измерия моя Митко и каза че е качил 200грама за един месец.На 13.05.2006г. беше 7400 а сега е 7600,не е бил болен,яде като невидял,но е много енергичен постоянно шава,мърда хвърля се по цялото лего обръща се и се преобръща сигурно е нормално да качи само 200грама ама аз много се притесних.На вас случвало ли ви се е?Аз съм много бъзлива въпреки че доки каза че всичко е ок ама аз да си ви питам дали сте чули нещо подобно newsm78

# 1
  • Петрич
  • Мнения: 321
Изобщо не се притеснявай,Ванката от февруари до сега си е 9.500.

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Според мен няма за какво да се притесняваш.

# 3
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
А ние имахме месец мисля, че беше същия период като вашия бяхме качили само 100, тъй че....
Не се притеснявай, ако е имало нещо е щяла да Ви каже.Поне така мисля аз.

# 4
  • Мнения: 723
Ако детето се храни добре, чувства се добре, щом е енергично и педиатърът е казал, че всичко е наред, няма място за притеснение! А и все пак е качил нещо, детето на една близка на тази възраст за два месеца беше свалило 100гр., пък си беше здраво и всичко му беше наред.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 938
И аз мисля, че е нормално. Сигурно на височина е пораснал повечко. Peace

# 6
  • Мнения: 1 942
А вие на каква манджа сте? И как са се променили сантиметрите този месец?

# 7
  • Мнения: 742
От това небива да се плашиш. Ние единият месец бяхме качили само150гр. и аз се притесних но ми обясниха че е норналмо защото детето започва да се движи повече също така има значение да ли е ял сега и последният път когато е теглен а и да ли е акал.Ако не е ял това са още 150-200гр.
Така че спокоино Peace

# 8
Въобще не се притеснявай, детето сега започва да си изразходва енергията, пък и наистина има значение, дали е акало скоро, или е хапвало, вода колко е изпило....мн са факторите Simple Smile

# 9
  • Мнения: 196
Благодаря ви мами за бързите отговори сега съм по-спокойна.Бебчо е пораснал с 2 см за месец,иначе сутрин като се събуди яде Фризолак-210мл ,после ядем млечна каша с бисквити или с нишесте,плодове,ванилия,после пак Фризолак,после месно пюре и накрая преди лягане пасиран банан с кисело мляко.От 2 седмици е на този режим и се чувства прекрасно.

# 10
  • Мнения: 9 901
ооо, ти говориш за моя син. Той пропълзя на 5,5 месеца. На консултацията за 6 месеца кантарът показа минус 100 грама/68 см, 6500 г/. След 10 дни го заведохме за ваксина, но тегленето показа още минус 100 грама и ваксината бе отложена до напълняване Simple Smile
По същия начин бе пораснал с 2 см, сега е около 72 см и едва ли има 7 кила.
Само ходя да обяснявам на докторките, че при кльощави баща и майка друго не може да се очаква....
А вие си хапвате доста добре, като гледам Simple Smile

# 11
  • Мнения: 481
Не се притеснявай! Моите имаха моменти в които наддаваха и само по 100 гр. на месец, ама то е нормално единия месец да качват повече, а другия по-малко..

# 12
  • Мнения: 1 455
Излишно се тревожиш. Детето си качва съвсем нормално за възрастта. Не може да качва по 1 килограм и нагоре, както е в началото. Щом детето е енергично и си хапва добре - няма за какво да се притесняваш!

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нормално е. Не помня на колко месеца беше Александра (може към годинката да е било, когато прохождаше)- беше свалила 150-200 гр. С израстването качват все по-малко Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Според мен няма за какво да се притесняваш.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт