Имате ли спестени пари?

  • 10 516
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Интересно ми е семействата успяват ли да заделят някой лев.Ние като семейство за 3год. не сме спестили и стотинка.Имаме заделени от ергенските години,мъжът ми 7000 аз,3000.Не сме и направили абсолютно никакви покупки.Моите родители ни обзаведоха апартамента и ни направиха ремонта като се оженихме.Сами още нищо не сме постигнали.А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 46 438
Вместо да спестяваме и парите да се обезценяват, си изплащаме Ипотечен и Потребителски кредит  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 220
Не спестяваме. Оставили сме си една сума във валута от сватбата и това е. Иначе постоянно сме с кредити и сме си купили доста неща за кавартирата...

# 3
  • Мнения: 883
Аз имам спестени 300 лв във "Буркан-лев" Това е моята лична стъклена банка, в която събирам металните левчета, които ми връщат от матазина. Като станат поне 500 ще си купя фотоапарат! Така си купих микровълновата и ютията.

# 4
  • Мнения: 1 883
Нито лев ooooh!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мъжът ми беше спестявал откакто работи - стигнаха за първоначална вноска за апартамент Peace Сега правим ремонт и сигурно нищо няма да остане newsm78, но парите са за да се харчат Laughing
Изплащаме кредит Simple Smile

# 6
  • Мнения: 614
НЕ! Аз не мога да спестя и 2 лева ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 313
не само ,че няма спестявания,но има и кредити. Но пък имотите се увеличават Laughing

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да. винаги съм държала да има пари за черни дни и много са ни помагали в тежки моменти

# 9
  • Мнения: 2 013
Да, за първи път в живота ни... Но това не е благодарение на БГ доходи, тук винаги изхарчваме толкова, колкото изкарваме...

# 10
  • Мнения: 723
Миналата година успяхме да спестим доста пари, за да си дообзаведем апартамента. Всъщност, мъжът ми работеше допълнително и с изкараното за 1 седмица - купуваме котлон, следваща седмица - абсорбатор и т.н. Това са ни спестяванията...Трудна работа е в днешно време. Затова сега си взехме кредитна карта, за да има винаги за черни дни, но гледаме да не я пипаме много.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 033
Ами нямаме - изплащаме заем, а за спестяване може да броим само паричките, които ми удържат за ВСК (все нещо де- може да има към  500 лв вече) Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 237

 Уф,нищо не сме спестили...Нито стотинка... Embarassed

# 13
  • Мнения: 26
Колкото и да се опитваме не се получава.Винаги излиза нещо непредвидено и сумичката която сме решили да заделим отива по направление.

# 14
  • Мнения: 990
и ние нямаме  newsm45,  има колкото да закрепим месеца !  Изплащаме кредити ,а и децата си искат своето

Общи условия

Активация на акаунт